„Mercedes“ pilotai: FRIC atsisakymas pateikė naujų iššūkių (7)

„Mercedes“ pilotai: FRIC atsisakymas pateikė naujų iššūkių
logo 2014 Liepos 18 d. 21:00, Daimler
Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas pripažino, kad FRIC pakabos sistemos praradimas šiek tiek apsunkino jų gyvenimą. Nors „Mercedes“ lenktynininkai ir buvo greičiausi penktadienio laisvosiose treniruotėse, abu teigė patyrę keblumų dėl to, jog nebėra FRIC.
„Idealūs bolido nustatymai tiesiog pasikeitė“, kalbėjo L. Hamiltonas. „Taigi mes iš visų jėgų stengiamės padaryti tai teisingai. Buvo sunku gerai subalansuoti bolidą, ypač kai asfaltas toks įkaitęs, o ir šiaip tai gana sudėtinga trasa.“
„Automobilis dabar šiek tiek kitoks, nes visi padarė kažkokių pakeitimų. Nustatymai yra visiškai skirtingi nuo to, kas buvo daroma anksčiau, bet vairuoti vis dar be galo smagu“, – tęsė britas.
Paklaustas, ar FRIC sistemos atsisakymas leido „Red Bull“ ekipai sumažinti atotrūkį nuo „Mercedes“, L. Hamiltonas atsakė: „Spėju, kad pamatysime rytoj. Tikrai sunku pasakyti.“
N. Rosbergas buvo įsitikinęs, kad dėl FRIC atsisakymo šiek tiek koreguosis pajėgumas rikiuotėje: „Neabejotina, kad be FRIC sistemos reikalai šiek tiek keisis. Atsirado naujų iššūkių perreguliuojant bolidą bei randant tinkamą konfiguraciją. Gerai padirbėjome. Aš ryte buvau patenkintas bolidu ir išbandžiau keletą skirtingų dalykų.“
N. Rosbergas teigė, kad bolidas be FRIC yra kitoks: „Jis skirtingas, taigi turėjome ties tuo padirbėti ir prisitaikyti. Kova čia atrodė artimesnė, bet penktadieniais niekada nežinai, ką žmonės daro su degalais ir kitais dalykais, todėl palaukime rytojaus ir sekmadienio.“

Komentarai (7)


Saulius21
| 2014 Liepos 19 d. 13:50
Laikas kada tai daroma sufleruoja apie tai, kad tai daroma dėl 2015 metų sezono. O dėl mercedes'ų jau būtų padarytą žymiai anksčiau. Nenustebsiu, kad kaip tik kai kurios top komandos smigs žemyn palyginus su vidutiniokais kurie neturi tiek pinigų vystyti sudėtingas sistemas. Ir pirmiausiai turiu omeny Ferrari ir kitas ne mercedes'ų variklius turinčias. O tie kurie turi mercedes'ų variklius turi pranašumą visai kitoje vietoje.
AF1
| 2014 Liepos 19 d. 10:25
Buttonas 2009-ais irgk pirma sezono dali buvo superhero ir skraide, bet po to kazkaip atsistojo viskas i savo vietas. Kol kas panasu, kad rikiuote priartes prie Mercedesu.
Paganinis
| 2014 Liepos 19 d. 06:07
Egyda619> bent pagal straipsnius - pas Mersedes FRIC buvo labiausiai išvystyta, todėl ir kalba apie sunkumus be jos. Gal ir liks stipriausi, bet bent po penktadienio akivaizdu, kad jų atitrūkimas šiek tiek sumažėjo. O pagal šį straipsnį - bolido reguliavimas yra visiškai kitoks, taigi Mersedesams reikės šiek tiek laiko, kad iš naujo atrasti geriausią įmanomą bolido reguliavimą.
Egyda619
| 2014 Liepos 19 d. 00:20
FRIC naudojo ne tik Mercedes. Ja ir Red bull naudojo. Daugeliui komandu kyla tospacios bedos turbut kaip ir Mercedes. Nemanau, kad Mercedes susilpnes delto tiek kad nebelaimetu lenktyniu.
skripas
| 2014 Liepos 18 d. 22:39
Lyg butu pirmas kartas kada kazka vidury sezono keicia Nlb suprantu kodel zmones stebisi tuom
žiūrovas f-1
| 2014 Liepos 18 d. 22:18
Gal pamatysim laiminti siame sezone pilota, kuris dar to nepadare: Vetteli; ka nors is "Williams", "Ferrari" ar "McLaren"? :)
efiggy
| 2014 Liepos 18 d. 22:01
ką dar atšauks FIA kad mercedes nebelyderiautų ?
×