„Mercedes“ planuoja išplėsti bazę Braklyje

„Mercedes“ planuoja išplėsti bazę Braklyje
logo Sausio 10 d. 12:46, Mercedes

„Mercedes“ komanda gavo Pietų Northemptomširo apygardos valdžios leidimą išplėsti savo bazę. Iš pradžių buvo planuojama pastatyti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę, bet vėliau Braklyje buvo nuspręsta rekonstruoti pagrindinį biurų pastatą ir aerodinaminį vamzdį.

„Tai taps kukliu bendro bazės ploto padidinimu ir duos daugiau vietos sandėliams bei komfortiškesniam darbo aplinkos organizavimui, - pakomentavo Rebecca Briz, apylinkės tarybos pirmininkė. – „Mercedes“ yra suinteresuoti ilgam išsaugoti bazę Braklyje ir jeigu jų pasiūlymai atitiks apygardos interesus, mes visokeriopai juos palaikysime“.

2009 metų lapkritį „Daimler AG“ koncernas kartu su investiciniu fondu „Aabar“ pradėjo kontroliuoti „Brawn GP“ komandą ir buvusi jų bazė Braklyje tapo naujos „Mercedes“ komandos namais. Dar iki to, 2005 metais vokiečių automobilių gamintojas nusipirko kompaniją „Ilmor“, kurios bazė buvo įsikūrusi Briksourte, esančiame mažiau nei 50 km nuo Braklio. Dabar komandos variklių kūrimo padalinys vadinasi „Mercedes AMG High Performance Powertrains“.

Komentarai (0)


F-1.lt pulsas