„Mercedes“ pradėjo kontrakto derybas su V. Bottu (5)

„Mercedes“ pradėjo kontrakto derybas su V. Bottu
logo 2017 Rugpjūčio 09 d. 15:00, Daimler

Panašu, kad „Mercedes“ sudėtis kitą sezoną gali nepakisti. Lewisas Hamiltonas dar turės galiojantį kontraktą, o „Mercedes“ atskleidė, kad pradeda kontrakto derybas ir su kitu komandos pilotu – Valtteriu Bottu.

Suomis prisijungė prie „Mercedes“ šių metų sausį ir pasirašė vienerių metų kontraktą. Pilotas šiuo metu yra trečioje vietoje su 169 taškais, o toks rezultatas, panašu, „Mercedes“ komandą tenkina.

Komandos vadovas Toto Wolffas atskleidė, kad per vasaros pertrauką mėgins kalbėtis su suomiu ir tikisi, jog derybos bus baigtos dar prieš Singapūro GP.

„Dabar yra geras laikas kalbėtis ir apgalvoti visus dalykus. Mes jau turėjome kelis gerus pokalbius su Valtteriu dar prieš Vengrijos lenktynes. Ir labai norėčiau į paskutines lenktynes jau vykti žinodamas sprendimą“, - kalbėjo T. Wolffas užsimindamas, kad viskas yra suomio rankose.

Tuo tarpu pats V. Bottas teigė, kad buvo sunku kalbėtis dėl naujojo kontrakto, kai vyksta tiek daug lenktynių. Tiesa, pats lenktynininkas užsiminė, kad skubėti nėra kur ir laiko dar yra.

Komentarai (5)


RBR
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 08:37
"Viskas yra suomio rankose" :D gerai cia Wolffas pasake:) bet atrodo, kad nuo Botto kaip tik niekas nepriklauso, isskyrus parasa jei Mercedes jam pasiulys ta kontrakta.
Klepsidra
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 18:56
naujienos esme paprasta - Bottai, palauk iki Singapuro GP, kol paaiskes Vettelio ir kitu likimas. Nezinau apie kokias derybas cia kalba eina, bet Bottas is esmes pasirasys, ka jam siulys Wolffas - kokios jo alternatyvos bet Mercedes?
iXsas
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 17:45
Zeed, turbut vienas is nedaugelio izvelgi, kad tarp MB pilotu yra lygybe. Po paskutiniu varzybu, vis tiek atsiranda mananciu priesingai.
I_protingas
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 17:25
ha,geras pasirinkimas )
ZEED
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 16:03
Sugryzt kita sezona i merdinti Williams ar pasilikt Mersedes... sunkus pasirenkimas.
Mercedes su Wolffu irode, kad suteikia salygas abiems pilotams kovoti del cempiono titulo, tai manyciau Valteri jau 99% sedes prie to pacio bolido.