Monake dominuojantis D. Ricciardo: užbaikime šį š**ą rytoj (3)

Monake dominuojantis D. Ricciardo: užbaikime šį š**ą rytoj
logo 2018 Gegužės 26 d. 18:12, Red Bull Content Pool / Getty Images

Danielis Ricciardo Monake kol kas tiesiog dominuoja. Australas buvo greičiausias abejose ketvirtadienio treniruotėse, o savo dominavimą perkėlė ir į šeštadienį.

Lenktynininkas buvo greičiausias ir trečioje savaitgalio treniruotėje, o kvalifikacijoje iškovojo „pole“ poziciją. „Red Bull“ pilotas teigė, kad pusę darbo jau atliko, o dabar beliko viską užbaigti.

„50% jau atlikta. Užbaigime šį š**ą rytoj“, - taip po kvalifikacijos rėžė D. Ricciardo per komandos radiją.

„Rezultatas yra geras. Mes jau pasiuntėme žinutę ketvirtadienį ir buvome greičiausi kiekvienoje sesijoje. Rytoj lenktynės, o tada jau galėsime švęsti.

Vis dar jaučiu karštį pilve. Padariau viską ką galėjau iki šio, todėl belieka užbaigti darbą rytoj. Aš esu labai užsivedęs, tai buvo geros kelios dienos“, - džiaugsmo neslėpė australas.

 


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
| 05/27 01:12 Atsakyti
"Fire in the belly" yra idioma, o idiomos pažodžiui nėra verčiamos, jos vaizdingai apibūdina kažką konkretaus. Siūlau redaktoriams truputį dar pasėdėti prie EN kalbos, taip, reikalai gerėja, bet ant pirmos pasitaikiusios idiomos ir užkliūta :) Jis tikrai ne apie karštį pilve kalbėjo, jei ką, bet lengva paieška iškart atsakys - kas būtent jo pilve dega ;)
GF1
| 05/26 20:49 Atsakyti
Šaunuolis. Į vienus vartus.
Gedislt
| 05/26 19:30 Atsakyti
Zek sienos tik nepabuciuok...bus tada tikras s..as
×

TOP naujienos