MotoGP. Assene „pole“ poziciją iškovojo M. Marquezas

logo 2018 Birželio 30 d. 16:24, HRC

Čempionato lyderis Marcas Marquezas iškovojo „pole“ poziciją Asseno trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje.

Prasidėjus antrai kvalifikacijos daliai ir sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus, pirmavo ispanas, vieną ratą įveikęs per 1 min. 33,330 sek.

Vėliau „Honda“ lenktynininko rezultatą pagerino ne tik „Ducati“ atstovas Jorge Lorenzo, bet ir „Suzuki“ sportininkas Andrea Iannone.

Važiavimams artėjant prie pabaigos, važiuodamas paskui „Tech 3“ atstovą Johanną Zarco, M. Marquezas vieną ratą įveikė 1 min. 32,791 sek. ir iškovojo antrąją „pole“ poziciją šių metų sezone.

Daugelis sportininkų važiavo vienas paskui kitą, tad kvalifikacijos pabaigoje keitėsi daugumos pozicijos. Į antrąją vietą pakilo LCR lenktynininkas Calas Crutchlow, nuo M. Marquezo atsilikęs vos 0,041 sek. Britas už savęs paliko trečią vietą iškovojusį Valentino Rossį, aplenkęs italą tik 0,018 sek.

Greičiausias tarp sportininkų, važiavusių „Ducati“ motociklu, buvo Andrea Dovizioso. Italas, greičiu pranokęs Alexą Rinsą ir Mavericką Vinalesą iškovojo ketvirtą startinę poziciją.