MotoGP. Japonijoje iš „pole“ pozicijos startuos A. Dovizioso

logo 2018 Spalio 20 d. 10:12, Ducati Corse Press

Japonijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso. Tuo tarpu čempionato lyderis Marcas Marquezas liko šeštas.

Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus geriausią rezultatą užfiksavo Calas Crutchlow, vieną ratą įveikęs per 1 min. 44,909 sek. Vėliau šį rezultatą pagerino M. Marquezas.

Bet važiavimams artėjant prie pabaigos, M. Marquezą iš pirmosios vietos išstūmė ne tik C. Crutchlow, bet ir Jackas Milleris.

Galų gale varžovus greičiu pranoko ir į pirmąją poziciją pakilo A. Dovizioso, vieną ratą įveikęs per 1 min. 44,590 sek.

Į pirmąją poziciją galėjo pakilti ir „Tech 3“ komandos lenktynininkas Johannas Zarco, bet prancūzas prarado laiko paskutiniame sektoriuje ir turėjo pasitenkinti antra startine vieta.

M. Marquezas važiavimų pabaigoje buvo penktas, bet paskutinį greitą ratą įveikus „Suzuki“ atstovui Andrea Iannone, ispanas buvo nustumtas į šeštą vietą.

„Yamaha“ lenktynininkas Maverickas Vinalesas kvalifikaciją baigė septintas, daugiau nei puse sekundės atsilikęs nuo A. Dovizioso. O ispano komandos draugas Valentino Rossi liko devintas.

„MotoGP“ lenktynės Motegi trasoje, Japonijoje, prasidės sekmadienį 08:00 val. Lietuvos laiku.