MotoGP. Jereze C. Crutchlow pagerino trasos rekordą ir iškovojo „pole“

logo 2018 Gegužės 05 d. 16:48, LCR Honda

„LCR Honda“ lenktynininkas Calas Crutchlow šiandien vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje pagerino Jerezo (Ispanija) trasos rekordą ir iškovojo „pole“ poziciją.

Britas artimiausią varžovą aplenkė 0,259 sek. Tuo tarpu antrą ir devintą vietas užėmusius sportininkus skyrė vos 0,130 sek.

C. Crutchlow paskutinėje kvalifikacijos dalyje įveikęs vos vieną ratą pasuko į techninio aptarnavimo zoną ir persėdo ant kito motociklo. Grįžęs į trasą sportininkas užfiksavo geriausią rezultatą ir iš pirmos vietos išstūmė iki tol pirmavusį Marcą Marquezą.

Kai trasoje jau buvo mojuojama finišo vėliava, C. Crutchlow sugebėjo vieną ratą įveikti per 1 min. 37,653 sek. ir pagerinti anksčiau užfiksuotą savo paties geriausią rezultatą. Pranokęs varžovus britas iškovojo „pole“ poziciją.

Važiavimų pabaigoje savo rezultatus pagerinę „Honda“ atstovas Dani Pedrosa ir „Tech 3“ lenktynininkas Johannas Zarco pasidalino antrą ir trečią startines pozicijas.

„Ducati“ lenktynininkas Jorge Lorenzo paskutinę akimirką greičiu pranoko M. Marquezą ir iškovojo ketvirtą vietą. Tuo tarpu minėtasis M. Marquezas pranoko „Suzuki“ motociklininkus Alexą Rinsą ir Andreą Iannonę atitinkamai 7 ir 10 tūkstantųjų sekundės dalies.

Blankiai kvalifikacijoje atrodė abu gamyklinės „Yamaha“ komandos atstovai Valentino Rossi ir Maverickas Vinalesas. Italas ir ispanas svarbiausiuose šios dienos važiavimuose liko tik dešimtoje ir vienuoliktoje pozicijose.

„MotoGP“ lenktynės Jerezo trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.