MotoGP. M. Marquezas Indianapolyje iškovojo „pole“ poziciją

logo 2015 Rugpjūčio 08 d. 22:52, Honda
Marcas Marquezas Indianapolio (JAV) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje pranoko visus varžovus ir iškovojo „pole“ poziciją.
Ispanas pirmuoju bandymu vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 31,884 sek. ir tuo metu trimis dešimtosiomis sekundės dalimis pirmavo prieš komandos draugą Danį Pedrosą. Pastarasis, iki važiavimų pabaigos likus 4 minutėms, pagerino savo rezultatą, tačiau komandos draugo aplenkti nesugebėjo, tad turėjo tenkintis antra vieta.
Paskutiniuoju bandymu savo rezultatą pagerino ir Jorge Lorenzo, kuris sugebėjo iš septintos vietos pakilti į trečiąją.
Prasčiau sekėsi kitam „Yamaha“ lenktynininkui Valentino Rossi. Čempionato lyderis šį kartą greičiu neišsiskyrė ir turėjo tenkintis tik aštunta startine vieta.
Tarp „Ducati“ motociklais važiavusių sportininkų geriausią rezultatą užfiksavo Danilo Petrucci. Sportininkas kvalifikacijoje iškovojo penktą startinę poziciją.
„MotoGP“ lenktynės Indianapolio trasoje sekmadienį prasidės 21:00 val. Lietuvos laiku.