MotoGP. Tailande iš pirmosios pozicijos startuos M. Marquezas

logo 2018 Spalio 06 d. 11:44, HRC

Pirmoje kvalifikacijos dalyje šį kartą turėjęs dalyvauti „Honda“ lenktynininkas Marcas Marquezas sugebėjo Tailande greičiu pranokti varžovus ir iškovoti „pole“ poziciją. Ispanas svarbiausiuose šios dienos važiavimuose vos viena šimtąja sekundės dalimi įveikė „Yamaha“ atstovą Valentino Rossį.

Antroje kvalifikacijos dalyje, važiavimams artėjant prie pabaigos, geriausią rezultatą užfiksavo V. Rossi, vieną ratą įveikęs per 1 min. 30,099 sek. Po akimirkos 0,011 sek. italo rezultatą pagerino ir „pole“ poziciją iškovojo M. Marquezas. Tai buvo pirmas kartas, kai sportininkas, turėjęs dalyvauti pirmoje kvalifikacijos dalyje, iškovojo pirmą startinę poziciją.

Trečioji startinė vieta šį kartą atiteko „Ducati“ komandos motociklininkui Andrea Dovizioso. Italas paskutiniuoju bandymu dar mėgino pagerinti M. Marquezo rezultatą, bet paskutiniuose sektoriuose prarado laiko ir liko trečias.

Vietas antroje startinėje eilėje pasidalino antrasis „Yamaha“ sportininkas Maverickas Vinalesas, LCR motociklininkas Calas Crutchlow ir „Suzuki“ atstovas Andrea Iannone.

„MotoGP“ lenktynės Tailande prasidės sekmadienį 10 val. Lietuvos laiku.