N. Lauda: komandos Barselonoje pademonstruos tikrąjį greitį (3)

N. Lauda: komandos Barselonoje pademonstruos tikrąjį greitį
logo 2017 Vasario 13 d. 07:12, Daimler
Vienas iš „Mercedes“ ekipos akcininkų Niki Lauda mano, kad šį kartą Barselonoje vyksiančių F-1 bandymų metu visos komandos pademonstruos savo tikrąjį greitį.
Bandymu metu daugelis ekipų yra linkusios neatskleisti visų savo kortų, tad dažniausiai iki pirmųjų sezono lenktynių slepia tikrąjį pajėgumą ir taip klaidina specialistus bei sirgalius. „Ferrari“ pernai Barselonoje kelis kartus buvo greičiausia, bet sezono metu taip ir nesugebėjo įveikti „Mercedes“ bei pralaimėjo kovą „Red Bull“ ekipai.
N. Lauda mano, kad šį kartą vis dėlto bus kitaip. Austro teigimu, savo tikrąjį pajėgumą bandymų metu pademonstruos ne tik „Mercedes“, bet ir visos likusios F-1 ekipos.
„Per pirmas keturias bandymų dienas bus bandoma kuo geriau susipažinti su naujosiomis taisyklėmis. O pertraukoje tarp dviejų bandymų komandos ruoš bolidų atnaujinimus“, – šveicarų laikraščiui „Blick“ sakė N. Lauda.
„Tada, nuo kovo 7 d. iki kovo 10 d., vyks tikrasis veiksmas. Šį kartą niekas nebandys nuslėpti savo tikrojo greičio. Šį kartą mes norime sužinoti savo tikrąją poziciją trasoje.“
N. Lauda yra įsitikinęs, kad naujasis „Mercedes“ bolidas tikrai patiks F-1 sirgaliams.
„Pirmą kartą pamačiau jį dar tuomet, kai jis buvo pradėtas kurti. Buvau juo patenkintas nuo pat pradžių. Platesnis bolidas su didesnėmis padangomis atrodo nuostabiai. Sirgaliams jis tikrai patiks.“

Komentarai (3)


Larensas
| 2017 Vasario 13 d. 15:40
aha, taip ir demonstruos. lauda visus apskambino ir susitarė.
Afonia
| 2017 Vasario 13 d. 13:35
Nu taip 3 metus mulkino, jau laikas butu kitaip meluot, tad nieko jie nerodys..
RBR
| 2017 Vasario 13 d. 09:05
Taip tikrai patiks. Didelis bolidas vaziuojantis tyliai. Praktiskai kaip S klases Mercedes. Ne veltui jie vienoj reklamoj juos ir lygino:)

F-1.lt pulsas