Vienas iš „Mercedes“ komandos akcininkų Niki Lauda mano, kad „Red Bull“ galėjo sutaupyti daug pinigų jei nebūtų skubėjusi pasirašyti naujos sutarties su Maxu Verstappenu.
Pasklidus kalboms, kad „Mercedes“ bando persivilioti olandą į savo gretas, „Red Bull“ suskubo pasiūlyti sportininkui geresnes sąlygas bei pelningesnę sutartį.
N. Lauda neigia, kad „Mercedes“ vedė derybas su M. Verstappenu bei pridūrė, kad „Red Bull“ galėjo sportininkui pasiūlyti mažesnės vertės kontraktą.
„Mes niekada nesiūlėme Maxui kontrakto“, - vienos iš „Servus TV“ laidų metu sakė N. Lauda.
„Su Helmutu palaikau gerus ryšius. Kartais skraidome tuo pačiu lėktuvu. Bet kartais, kai jis galvoja, jog kažkas bando iš jo nuvilioti žmogų, jis skubiai jam pasiūlo naują sutartį. Ostine jie susitiko su Maxo tėvu Josu ir pasirašė naują sutartį.“
„Jei būčiau su Marko apie tai pasikalbėjęs anksčiau, jie būtų sutaupę nemažai pinigų.
Su šypsena veide į tokius N. Laudos komentarus reaguodamas „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko atsakė: „Taip, oficialiai „Mercedes“ nesikalbėjo su Maxu. Pažiūrėkime į viską trumpai: Nebuvo pateiktas joks pasiūlymas. Ačiū jiems už tai. Ačiū už pagalbą ir bandymus sutaupyti mums pinigų. Deja, bet mes varžovams nepadedam.“
„Hamiltonui „Mercedes“ neturi jokių alternatyvų. Jam mokama tiek, kiek jis paprašo.“
„Supažindinome Maxą su savo ateities planais. Bei informavome, kad svarbiausi mūsų žmonės turi su mumis pasirašę sutartis, kurios galios iki 2020 m. Taip pat užsiminėme apie tai, kad renkantis variklių tiekėją turime alternatyvų. Tai ne paslaptis.“
„Visa tai jį įtikino. Žinoma, jis pasinaudojo naujomis derybomis ir paprašė didesnio atlyginimo. Bet jam dar toli iki tų sumų, kurias gauna Hamiltonas ir Vettelis. Kai taps čempionu, jis irgi pasieks tokį lygį.“