N. Rosbergas: incidentas abiems sugadino lenktynes (36)

N. Rosbergas: incidentas abiems sugadino lenktynes
logo 2014 Rugpjūčio 24 d. 17:19, Daimler
Nico Rosbergas po šiandien Belgijoje vykusių lenktynių teigė, kad incidentas varžybų pradžioje sugadino lenktynes ne tik jam, bet ir jo komandos draugui Lewisui Hamiltonui.
Po starto vokietis prarado pirmą vietą ir siekė ją susigrąžinti antrame rate. Ilgoje tiesiojoje pasivijęs L. Hamiltoną, N. Rosbgeras bandė jį lenkti. Sportininkai nepasidalino vieta trasoje ir po kontakto apgadino savo bolidus. Susidorumo metu L. Hamiltonui buvo pradurta padanga. Britas buvo priverstas atlikti neplanuotą sustojimą po kurio nusirito į rikiuotės galą. Galų gale sportininkas vėliau pasitraukė iš varžybų. Tuo tarpu čempionate vis dar pirmaujantis N. Rosbergas lenktynėse finišavo antras.
„Priartėjau prie Lewiso ir bandžiau jį lenkti išore. Mūsų bolidai susilietė. Gaila, bet tas incidentas mums abiems sugadino lenktynes“, – pasakojo N. Rosbergas.
„Nemačiau incidento pakartojimo, todėl man nederėtų komentuoti to, kas nutiko. Kai pažiūrėsiu pakartojimą galėsiu daugiau apie tai pakomentuoti.“
„Buvome greiti, tad buvau įsitikinęs, kad finišuosime pirmose dvejose vietose. Deja, bet taip nenutiko.“
Incidentas, kuriame sudalyvavo abu „Mercedes“ pilotai, nuvylė vieną iš komandos vadovų Toto Wolffą. Pastarasis neslėpė esąs nepatenkintas tokiu sportininkų elgesiu.
„Tai kas nutiko yra visiškai nepriimtina“, – sakė T. Wolffas.
„Tai buvo tik antras ratas ilgose lenktynėse ir jie sugebėjo susidurti. Mes ne kartą aptarėme tokias situacijas ir tai nutiko šiandien. Su peiliu tarp dantų nebandai lenkti varžovo antrame rate ir apgadinti abu bolidus.“
„Lewisas yra labai nusiminęs. Mes jį su apgadintu bolidu ilgai išlaikėme trasoje. Neabejoju, jog jam pavyks greitai atsitiesti. Viskas bus sutvarkyta.“
[gallery id=1067 rand=rand]

Komentarai (36)


Zilvaras
| 2014 Rugpjūčio 25 d. 13:35
"Susidorumo metu"
mafaz
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 23:55
ar tave pagaus :) ar mane, aniem nebus jokio skirtumo :) gautume peiliuka i soniuka abudu :) ir ne viena karta :)
Saulius21
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 23:37
o tau nebuvo taip, kad tau pokui kokios spalvos plaukai pas žmogų, nu tiesiog dzin? Man būna, ir plaukai, ir oda ir t.t. Tiesiog pokui. Nes nematau jokio ryšio. Tu matai tau pasisekė. Aš ne toks gabus. Tik tu žiūrėk atsargiai su tais matymais. Pagaus kada, nuskriaus dar.
mafaz
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 23:32
nesvarbu kiek uzdyrba - ypac sportininkai :) svarbu kaip elgias :)
Saulius21
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 23:15
mafaz, o tie kurie uždirba > 10 mln. dolerių žmonės? Pavyzdžiui Le Bronius?
mafaz
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 23:11
as tai jo... anie bent jau 90% juju dar ne zmones vistiek :)
Saulius21
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 22:59
Na tie kurie švilpė, čia pavyzdžiui. Rosbergas per interviu juos visus britais pavadino, bet manau bus kaip su Feteliu. Ten jau tikrai ne vienos šalies sirgaliai švilpdavo..

Mafaz, rožinė. Tokios dzūkiškos švarios geros kiaulės subinės spalva. O tau būtina kietuoli, tas spalvas minėti? Jautiesi pranašesnis? Aš tai ne.
Misiulis
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 22:37
Sauliau, čia kas tie normalūs sirgaliai? :)
mafaz
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 22:35
saulius> o tai kokia spalva tada? ruda?
Saulius21
| 2014 Rugpjūčio 24 d. 22:13
Tuoj ir mersą nušvilps. Jiems čia tas sezonas per pasaulį tiek "reklamos" gali atnešti, kad audi su bmw už pilvų susiėmę juoksis kaip mercedes'as strategino. Normalūs sirgaliai puikiausiai mato kas vyksta. Kokia tai "lygi" kova. Golfiniams aišku kiaušų reikia, kurių tipo pas L.Hamiltoną niekada nebuvo :)
×

F-1.lt pulsas