Šeštadienį Barselonoje iškovojęs „pole“ poziciją, o šiandien lenktynėse pergalę, Nico Rosbergas neslėpė džiaugsmo pasiektais rezultatais.
Vokietis didžiąją varžybų dalį kontroliavo situaciją ir finišo liniją kirto pirmas, antroje vietoje likusį komandos draugą Lewisą Hamiltoną aplenkęs 17,5 sekundės.
„Tai buvo tiesiog puikus savaitgalis“, – po lenktynių sakė N. Rosbergas.
„Džiaugiuosi, jog vakar pavyko iškovoti „pole“ poziciją, o šiandien nugalėti lenktynėse. Esu labai, labai laimingas. Norėčiau padėkoti komandai. Bolidas šį savaitgalį buvo tiesiog puikus. Viskas klostėsi labai gerai. Mėgausiuosi pasiektais rezultatais su komanda, o po to skirsime visą savo dėmesį kitoms lenktynėms.“
Iškovojęs pirmąją pergalę šių metų F-1 sezone, N. Rosbergas nuo čempionate pirmaujančio Lewiso Hamiltono atsilikimą sumažino iki 20 taškų.
[gallery id=1126]