Nors Nico Rosbergui ir pavyko sumažinti čempionate pirmaujančio Lewiso Hamiltono persvarą 12 taškų, vokietis itin nerimauja dėl suprastėjusios „
Mercedes“ komandos formos.
Sportininkas vakar Singapūre vykusioje kvalifikacijoje liko tik šeštas. O šiandien vykusiose lenktynėse finišo liniją kirto ketvirtas.
„Vienintelis teigiamas dalykas – sumažėjusi Lewiso persvara. Tačiau mūsų pasirodymas šį savaitgalį labai nuvylė“, – kalbėjo N. Rosbergas.
„Staiga taip stipriai atsilikome ir nežinome kodėl. Tai kaip ketiname toliau judėti į priekį? Tiesiog tikimės, kad kitose lenktynėse mums seksis daug geriau. Tačiau šį savaitgalį pademonstruota forma tikrai verčia nerimauti. Negali žinoti, galbūt tai pasikartos ir kitose lenktynėse.“
[gallery id=1143 rand=rand]