Neskiepyti lenktynininkai negalės skristi į Australiją (134)

Neskiepyti lenktynininkai negalės skristi į Australiją
logo Spalio 20 d. 13:14, Pirelli

Australijos Viktorijos valstijoje priimtas įstatymas dėl daugelio specialybių darbuotojų privalomos vakcinacijos, tarp kurių – ir profesionalūs sportininkai. Todėl kyla klausimų dėl atviro Australijos pasaulio teniso čempionato, numatyto sausį ir „Formulės-1“ etapo Melburne, kuris turi įvykti balandžio pradžioje.

Viktorijos valstijos premjeras Danielis Andrewsas pareiškė, kad sportininkams iš kitų valstybių jokių išimčių daryti nenumatoma. Ir nors šios taisyklės yra daugiau nacionalinės Australijos vyriausybės reikalas, Viktorijos valstija jokių nuolaidų daryti nežada.

Danielis Andrewsas: „Nemanau, kad neskiepytas tenisininkas, golfo žaidėjas ar „Formulės-1 pilotas gaus vizą įvažiuoti į mūsų šalį. Arba jiems reikės privalomai išbūti 14 dienų karantine. Pagal mūsų įstatymus visi profesionalūs sportininkai turi būti paskiepyti dviem vakcinos dozėmis.

Taip pat manau, kad per Australijos GP etapą Melburno tribūnose taip pat nebus nė vieno sirgaliaus be skiepų paso. Nėra jokios prasmės patiems iš pradžių kurti sistemą, kuri gerai veikia, o vėliau viską savo rankomis griauti“.

„Albert Park", Melburnas
Trasa: „Albert Park", Melburnas (Australijos GP)
Ilgis: 5,303 km Ratų skaičius: 58
Plačiau

Komentarai (134)
Erla
IP: 0ab0c6c | 10/23 18:39 Atsakyti
Idomia diskusija aptikau prie ko F1 ir skiepai pasaulia apvalus visokiu reik kad australijoj buduliai nesigincisiu as laisku virusa issiunciciau
Aidas Pužauskas
IP: 413f3f3 | 10/23 16:35 Atsakyti
Staryj-FF
10/23 11:23

Vel tu avine i facebukuma linkus siuntineji, negadink cia oro antivakseri su*istas.

Eik atsivaksuok su kuolu gaidį
Staryj-FF
IP: 9b41986 | 10/23 11:23 Atsakyti
Aidas Pužauskas
10/23 09:53

Pažiūrėk į sratistikąhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=7032482596777380&id=100000471290329
Ir tada karksėk

Vel tu avine i facebukuma linkus siuntineji, negadink cia oro antivakseri su*istas.
Aidas Pužauskas
IP: bd7fabf | 10/23 09:53 Atsakyti
Aidas Pužauskas
IP: bd7fabf | 10/23 09:46 Atsakyti
Eamon
10/23 00:26

Aidai Puzauskai, smagu bent tiek , kad pagaliau, Gargzdu pagrindinei bibliotekoj ivede interneta ir Seimu marso atstovai gali pagaliau reiks savo mintis ne tik Vingio parke, bet ir "internetuose". Gali pavemt cia ir kitose temose, tokiose kaip "alonso ***, arba ferrari su šuniu buvo geriausi, lietaus karalius".

Šeimų maršo atstovai gina savo šeimas nuo išgamų visokių.o ant jų lija tik visokie iš ,,mažumų,,kur neturi šeimos
Aidas Pužauskas
IP: bd7fabf | 10/23 09:43 Atsakyti
.F666
10/22 20:23

kaip jums pavyksta tokiais kretinais tapti?

Tokiu tikrai pradedu jaustis nes veliuosi į diskusijas su išmyžtaklyneis.kur net nežinau su kuo kalbu ar vyr.ar mot. giminės atstovu.gal prisistatyk koks pagrindas slėpti savo vardą? ir pavardę.bijai, kad nesulaužytš prilėkę?kažkodėl man kavotis kas aš toks esu nereikia.
Aidas Pužauskas
IP: bd7fabf | 10/23 09:36 Atsakyti
Pasaulinės pandemijos metu, kai lavonai po miestus vežiojami kariniais sunkvežimiais, apsauginės kaukės ir saugos testai pardavinėjami už pinigus 🤞, tai tas pat, kaip per karą priešų apsuptame ir bombarduojamame mieste pardavinėti bilietus į slėptuves 🤞
Supraskit, gyvenu ispan.kur ta šniaga visa prasidėjo.ir kas čia įvyksta su tuo ,, piaru,,tai už 2-3mėn ateina į lt.tai sakau ,,prigązdino ,pribadė .ir viskas pasų nebereikia tai tie iš tų db juokesi.nes prisileidę sakė,kad męs tik dėl to paso šovėms,,o db jo niekas niekur neprašo.
Ir dar sakė;-duo po šimtą e.o tiems kur anksčiau pasiskiepije tiems duos?☹🙄
Aidas Pužauskas
IP: bd7fabf | 10/23 08:57 Atsakyti
Aš taip pat čia daugiau nei 20m.tik su visokeis ,,poncijais pilotais ne diskutuoju.perdaug žemas reikalas.tu kuom nori tuom tikėk.tas tavo telemakarona viruso scenarijus 2012 pasirodę Londono olimpinių žaidtnių atidaryme.tokiems patikliems noriu pasakyti tai jūsų reikalas daltvauti kažkokiam vaistų bandyme nuo gripo atmainos.kas jums yra? jūs jau visi po 70m.turit ar su kokiom ligom imuninėm kovojat?suprask ,kad nuperką tą ekspermentinę vakciną po pusantro e.ir per tą avių bandą prakišinėja tuos skiepus taip pinigus darydami.turėjo paskiepyti tik 30%senukus .db gandonai,,jau nori ir vaikus pradėti liesti.yra apačioje Pfaizer buvusii kom.direkt.kalba.kuom tikėti kažkokiu nupezusiu ministru dulkiu ,,išpiatagalviu?sakau atiduodu savo vakcinas tik varykit.
Pagaliau išrado kažką amžino.amžiną vakciną kurią galėsi leistis amžinai.
Dėl to ir gyvenu, laisvoj nuo žertvų šalyje.kur teisėjas pasakė :-laisvas pasirinkimas dalyvauti bandymuise ar ne.niekas niekur neprašo to jūsų gėdos paso.🤭🤣🤣
Eamon ir dar
IP: 619e146 | 10/23 01:00 Atsakyti
Aidai Puzauskai,
tu uzkabinai mano jausmus. F-1 yra sportas, skirtas zmonem su dauiau nei dviem vingiais ant smegenu, todel antivakseriu tema cia, sitam site, dar labiau zeidzia mane ir kitus. As cia trinuosi daugiau nei koks 20m sitam site, zinau visus personazus: Protingas_1 (beje, kuris jis dingo??), Klepsidra, YZF, McNerka, ddt, A85, AF1, dr_Lauda, ŠŪDIS (my favorite one) ir kiti, sitie bicai cia trinasi daugiau nei 15m, jie zino, kad egzistuoja F1.com, beyond the grid podcast ir t.t. bet vistiek renkasi cia. Buk geras, eik ziurek savo eurolygos varzbas ir nesklesik savo primato "skiepams ne" teoremos cia. Leisk pasimegaut iluzija, kad egzistuoja savistovis, protingas lietuvis, man ir kietiem seniams - šito portalo lankytojams.
Eamon
IP: 619e146 | 10/23 00:26 Atsakyti
Aidai Puzauskai, smagu bent tiek , kad pagaliau, Gargzdu pagrindinei bibliotekoj ivede interneta ir Seimu marso atstovai gali pagaliau reiks savo mintis ne tik Vingio parke, bet ir "internetuose". Gali pavemt cia ir kitose temose, tokiose kaip "alonso ***, arba ferrari su šuniu buvo geriausi, lietaus karalius".
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas