P. Fittipaldi tikisi ateityje lenktyniauti „Formulėje-1“

P. Fittipaldi tikisi ateityje lenktyniauti „Formulėje-1“
logo 2017 Lapkričio 21 d. 08:52, FIA

Pietro Fittipaldi, dukart F-1 čempiono Emersono Fittipaldi anūkas, tikisi pasekti senelio pėdomis ir vieną dieną lenktyniauti „Formulėje-1“.

Praėjusį savaitgalį tapęs „Formulės V8 3.5“ čempionu, 21 m. brazilas sekmadienį Bahreine dalyvavo WEC naujokų bandymuose ir išmėgino „Porsche“ LMP1 bolidą.

Jaunasis sportininkas kol kas dar nežino kur lenktyniaus kitais metais, bet neslepia, kad ateityje norėtų varžytis F-1 čempionate.

„Formulė-2“ yra vienas iš galimų variantų. Bet ateityje norėčiau lenktyniauti F-1“, - sakė P. Fittipaldi.

„Kol kas dėmesį skiriu tik vienviečiams atviro kokpito bolidams. Tapęs „Formulės V8 3.5“ čempionu užsitikrinau super licenciją. Tai man tikrai pravers ateityje.“

Felipe Massa paskelbė, kad po šio sezono baigs karjerą ir pasitrauks iš „Formulės-1“. 2018 m. sezonas bus pirmasis po labai ilgos pertraukos, kai čempionate nebus nė vieno sportininko iš Brazilijos.

„Gaila, bet kitais metais „Formulėje-1“ nebus nė vieno sportininko iš Brazilijos. Nuo tada, kai mano senelis pradėjo lenktyniauti F-1, čempionate kasmet dalyvaudavo bent vienas brazilas. Darysime viską ką galime, kad vieną dieną debiutuočiau F-1. Tikiuosi ne tik ten lenktyniauti, bet ir grąžinti Brazilijos vėliavą ant apdovanojimų pakylos.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983