P. Gasly: praradau bolido kontrolę ir atsitrenkiau į sieną

P. Gasly: praradau bolido kontrolę ir atsitrenkiau į sieną
logo Rugsėjo 11 d. 20:04, Red Bull Content Pool

Labai nesėkmingai sprinto lenktynės susiklostė Pierre'ui Gasly: „AlphaTauri“ pilotas pirmame posūkyje sulaužė priekinį sparną į Danielio Ricciardo mašiną, įsibėgėjant 3 posūkyje sparnas lūžo ir įstrigo po automobiliu, Pierre'as prarado mašinos kontrolę ir atsitrenkė į sieną. Pernai metų Italijos GP etapo nugalėtojas nenukentėjo ir pakomentavo šį įvykį.

Pierre'as Gasly: „Esu nusivylęs, bet fizine prasme su manimi viskas tvarkoje. Aš puikiai startavau su vidutinėmis padangomis sugebėjau aplenkti Lando Norrisą ir Lewisą Hamiltoną. Pirmame posūkyje mano nuostabai aš prieš save pamačiau Danielio mašiną, nors jos ten visai nelaukiau. Aš lengvai jį užkabinau ir susilaužiau priekinį sparną.

Trečiame posūkyje šis sparnas atsidūrė po mano mašina, aš praradau kontrolę, nuvažiavau tiesiai ir atsitrenkiau į sieną.

Mano tikslas lenktynėse yra uždirbti taškus. Priešingu atveju visai nesvarbu, kurioje vietoje finišuosiu – 11-tas, 12-tas, 14-tas ar 18-tas – visos šios pozicijos taškų neduoda.

Žiūrėjau sprintą iš šalies ir labai gaila, nepamačiau lenkimų. Nors šioje trasoje nelengva lenkti, todėl reikia suprasti, su kuo tai susiję ir kaip tai galima pagerinti. Gali būti, kad sekmadienį aš startuosiu iš serviso juostos. Lenktynės bus ilgos, padarysiu viską, kad uždirbčiau kuo daugiau taškų“.

Scuderia AlphaTauri Honda
Komanda: Scuderia AlphaTauri Honda 2021 sezono taškai: 84
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: AT02
Plačiau
Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2021 sezono taškai: 66
Komanda: AlphaTauri Amžius: 25 m.
Plačiau
„Autodromo Nazionale di Monza", Monza
Trasa: „Autodromo Nazionale di Monza", Monza (Italijos GP)
Ilgis: 5,793 km Ratų skaičius: 53
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas