P. Maldonado: M. Verstappenas negerbė taisyklių (8)

P. Maldonado: M. Verstappenas negerbė taisyklių
logo 2015 Birželio 21 d. 19:54, LAT Photographic
Septintas šios dienos F-1 lenktynėse Austrijoje finišavęs Pastoras Maldonado mano, kad „Toro Rosso“ pilotas Maxas Verstappenas varžybų metu nuėjo per toli ir negerbė galiojančių taisyklių.
Kitą taktiką nei jo varžovas naudojęs „Lotus“ pilotas pavijo jaunąjį olandą ir po kurio laiko jį aplenkęs pakilo į septintą vietą. Tačiau P. Maldonado liko ne itin patenkintas varžovo elgesiu trasoje.
„Jis elgėsi... sakykime taip, kad jis nebuvo agresyvus, tačiau negerbė galiojančių taisyklių“, – apie M. Verstappeną kalbėjo P. Maldonado.
„Turi palikti šiek tiek laisvos vietos kitam bolidui. Jis to nedarė. Kai pamačiau, jog jis taip elgiasi, pasakiau sau, kad turiu būti atsargesnis, tačiau labiau agresyvus. Kelis kartus jis važiavo ant ribos. Jei teisėjai nesiims jokių veiksmų – nieko tokio. Jie leidžia mums lenktyniauti ir tai yra puiku.“
Vienas iš P. Maldonado bandymų lenkti varžovą prasidėjo sportininko bandymu suvaldyti bolidą, kuri staiga sumėtė. „Lotus“ pilotui pavyko išsilaikyti trasoje, o M. Verstappenui padarius klaidą, pakilti į septintą vietą.
„Tiesiog važiavau iš paskos. Galbūt vėjas tuo metu pūtė iš priekio, todėl bolido priekis geriau sukibo su trasa nei galas, kadangi buvau įjungęs DRS. Kai tik DRS išsijungė, sukibimas su trasa vėl buvo geras. Buvo šiek tiek baisu, bet viskas baigėsi gerai. Pavyko puikiai suvaldyti bolidą.“
[gallery id=1133 rand=rand]


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
wrooom
| 06/22 01:12 Atsakyti
teisus pastoras. STR jaunimelis ir nasr persistengia noredami pasirodyt nei laikosi trajektoriju nei pasveria rizika:D
civas
| 06/22 00:25 Atsakyti
Gal ir kiti pamatytų: hasmaldonadocrashedtoday(taškas)com ;)
mackius
| 06/21 23:35 Atsakyti
Maldonado lenkimas buvo super, su visais "pipirais". Siaip Verstapenas man primena Pereza pirmais metais - banzai veikejas, bet manau suaugs, svarbu kad iki suaugimo neatsitiktu skaudi nelaime. nusispjaunu per kairi peti....
mantazzo
| 06/21 22:40 Atsakyti
Turbūt rekordas, bet kol kas Maldonado nepadarė avarijos jau 98 dienas (šiandien) :D Bus ir 100 - rekordas?
Dusty
| 06/21 22:10 Atsakyti
Toks toki sutiko :))
Bet kaip pagyvino jis lenktyniu gala, ir kas Epic tai buvo tie bolido sugaudymai :D
Gyda
| 06/21 20:41 Atsakyti
Tikrai Epic :D 21 metus ziuriu F1 jokio panasaus lenktyniniko nesu mate kaip Maldonado . Paprasta lenkima tiesiojoj ijungus DRS jis sugeba padaryti pavojingu . O kiek kliurku yra padares anksciau.
efiggy
| 06/21 20:18 Atsakyti
tas lenkimas tai... ;D Epic
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas