„F1 75 Live“ renginyje, įvykusiame antradienį Londone, visos „Formulės-1“ komandos pristatė tik 2025 metų sezono bolidų nudažymus demonstracinės mašinų važiuoklės pagrindu. Didžiąją dalį naujųjų automobilių pamatysime bandymuose kitą savaitę, o tos naujienos, kurios jau buvo išvairuotos į trasas filmavimo dienų rėmuose, jau dabar tapo prieinamos plačiajai publikai.
Vakar Imoloje „Racing Bulls“ komanda surengė filmavimo dieną, kurioje dalyvavo Yuki Tsunoda ir Isackas Hadjaras. Šiandien komandos spaudos tarnyba išplatino naujojo VCARB02 pirmąsias fotografijas.
Naujasis bolidas pagamintas pagal RB20 mašinos architektūrą, su kuria Maxas Verstappenas pernai iškovojo ketvirtą pasaulio čempiono titulą. Komandos vadovas Laurentas Mekies apie bolidą papasakojo plačiau: „Naujajame automobilyje mes stengėmės panaudoti kuo daugiau komponentų iš šalies, kuriuos tik leidžia reglamentas.
Nenoriu pasakyti, kad mes panaudojome 100 proc. RB20 komponentų, tačiau pagrindiniai iš „Red Bull“ pasiskolinti komponentai yra pavarų dėžė ir pakaba.
Pernai mes turėjome tiek sėkmingų pasirodymų, tiek ir sudėtingų lenktynių. Komanda pasistengė suprasti, kodėl pernai mūsų mašinai stigo stabilumo ir labai tikiuosi, kad mums pavyko išspręsti šią problemą naujame bolide“.