„Pirelli“ hiperminkštąsias padangas atveš į Monaką (1)

„Pirelli“ hiperminkštąsias padangas atveš į Monaką
logo Sausio 12 d. 17:13, Pirelli/LAT Images

2018 metais „Formulėje-1“ atsiras naujas minkščiausias padangų mišinys – hiperminkšosios. „Pirelli“ automobilių lenktynių padalinio vadovas Mario Isola papasakojo, kiek greitesnės bus naujosios padangos nei ultraminkštosios ir kada galima laukti naujos sudėties lenktynėse.

„Per bandymus Abu Dabyje hiperminkštosios buvo viena sekunde greitesnės nei ultraminkštosios, todėl tai yra pakankamai ekstremali sudėtis, - pareiškė Mario Isola. – Aš nenoriu jų vadinti kvalifikacinėmis, todėl, kad jos yra sukurtos naudoti miestų trasose ir autodromuose su mažu asfalto abrazyvumo lygiu. Aš norėčiau matyti hiperminkštąsias kai kuriose lenktynėse. Tikėtina, kad pirmu etapu, į kurį mes atvešime šias padangas, bus Monako GP.

Jei kalbėsime apie greitį kiekviename rate, tai rezultatai bus geresni nei praėjusiais metais. Turint galvoje mašinos modernizaciją, vidutiniškai rate jie laimės apie sekundę. Be to, pirmuose etapuose mes planuojame naudoti minkštesnes padangas nei 2017 metais, todėl aš laukiu, kad vidutiniškai mašinos važiuos pusantros sekundės greičiau“.

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| Sausio 15 d. 15:46
Svarbiausia, kad padangos nebutu tokios, kuriomis visas lenktynes nuvaziuoti gali, bet kartu ir ne tokios, kurios sprogineja vaziuojant lenktynese, tai...

F-1.lt pulsas