„Pirelli“: superkietosios padangos nebus naudojamos

„Pirelli“: superkietosios padangos nebus naudojamos
logo 2017 Gruodžio 07 d. 06:00, Pirelli/LAT Images

Per pasibaigusį sezoną pačios kiečiausios sudėties padangos – kietosios buvo naudojamos tik Ispanijos GP etapo metu, tačiau lenktynininkai kritikavo tokį „Pirelli“ sprendimą – šios padangos pasirodė ęsą per kietos net Ispanijos trasai. Daugiau sezono eigoje kietosios padangos nebuvo naudojamos, tačiau jo pasiliks ir 2018 m. padangų gamoje – tai bus superkietosios padangos su oranžine juostele.

„Pirelli“ tokį savo sprendimą aiškina tuo, kad jie norėjo apsidrausti tam atvejui, jei kitais metais mašinos taps kur kas greitesnėmis ir apkrovos padangoms žymiai padidės.

„Pirelli“ autosporto padalinio vadovas Mario Isola: „Mes paprasčiausiai norėjome apsidrausti. Dabar mes įtariame, kad superkietųjų padangų nenaudosime naujojo sezono eigoje, bet iš anksto labai sunku spręsti apie tai, kiek greitos bus naujosios mašinos ir kokia bus apkrova kai kuriuose posūkiuose.

Kietųjų padangų turėtų užtekti tose trasose, kur apkrovos yra labai didelės, bet reglamentas leidžia mums pridėti naują mišinį sezono eigoje – geriau iš anksto garantuoti saugumą, nei po to gailėtis, kad tai nebuvo padaryta“.

Komentarai (0)