„Pirelli“ tikisi vieno sustojimo lenktynėse

„Pirelli“ tikisi vieno sustojimo lenktynėse
logo 2023 Balandžio 30 d. 12:12, Pirelli

„Pirelli“ skaičiavimais, pati greičiausia lenktynių Baku gatvėse strategija – vienas sustojimas boksuose vidutines padangas pakeičiant kietosiomis 13-18 ratų rajone. Kiek lėtesnė būtų alternatyva – startas su minkštosiomis ir perėjimas prie kietųjų tarp 8 ir 13 ratų.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Naujas formatas su sprintu padarė šį šeštadienį Baku visai kitokiu. Mes pamatėme ryškią ir aštrią kovą sprinto lenktynėse, kurios, tikėtina, būtų dar aštresnės, jei sprinto rezultatai lemtų starto pozicijas GP lenktynėse, kaip būdavo anksčiau.

Didžioji dalis lenktynininkų (17 iš 19-kos, kadangi Sargeantas nestartavo) pasirinko vidutines padangas sprintui, maždaug vienodai tarp naujų ir dėvėtų, o tai kalba apie puikias šio mišinio padangų charakteristikas ir jų sugebėjimu palaikyti aukštą važiavimo tempą Baku gatvėse.

Kaip ir buvo tikimasi, kai kurios komandos, kurios nelabai tikėjosi uždirbti taškus, per 17 sprinto lenktynių ratų norėjo išbandyti kelias skirtingas padangas ir surinkti papildomą informaciją šios dienos lenktynėms.

Galima nuspėti, kad labiausiai priimtina strategija bus vienas sustojimas, panaudojant vidutines ir kietąsias padangas. 18 sportininkų atsargoje turi po du komplektus kietųjų, o tai leistų jiems maksimaliai išnaudoti raudonų vėliavų ar saugos automobilio situacijas, kurios realiai įmanomos sudėtingoje Baku trasoje – mes tai matėme ir sprinto lenktynėse šeštadienį ir per „Formulės-2“ varžybas“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794