„Pirelli“: vidutinės padangos puikiai tiks sprintui

„Pirelli“: vidutinės padangos puikiai tiks sprintui
logo Rugsėjo 11 d. 10:08, Pirelli

Per sprinto kvalifikacijos lenktynes šeštadienį komandos gali laisvai rinktis strategijas, o štai kvalifikacijoje visi privalėjo naudoti tik minkštąsias padangas. „Pirelli“ yra patenkinti jų darbu...

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Esame ne kartą matę, kai kvalifikacijoje Monzoje lenktynininkai stengiasi patekti į oro maišą paskui varžovą, kad ilgas tiesiąsias galėtų važiuoti išretinto oro sraute ir laimėti kažkiek laiko.

Renkantis strategijas, komandoms tenka atsižvelgti į šeštadienio sprinto lenktynes, kuriose jos galės naudoti bet kokias turimas padangas. Laisvas pasirinkimas bus ir per lenktynes sekmadienį.

Rytinėje penktadienio treniruotėje dauguma komandų panaudojo po vieną komplektą visų tipų padangų, kad galėtų surinkti kuo daugiau informacijos apie jų darbo efektyvumą, o štai „Mercedes“ koncentravosi tik ties vidutinėmis – būtent šis mišinys gali puikiai tikti sprinto lenktynėms.

Kvalifikacija buvo pakankamai paprasta lyginant su kitais etapais, kadangi komandos galėjo naudoti tik minkštąsias padangas, kurios gerai tinka Monzos sąlygomis sukimbant su asfaltu ir efektyviai stabdant, kai bolidai reguliuojami labai žemai prispaudžiamajai jėgai.

„Autodromo Nazionale di Monza", Monza
Trasa: „Autodromo Nazionale di Monza", Monza (Italijos GP)
Ilgis: 5,793 km Ratų skaičius: 53
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas