„Porsche“ finansų vadovas Lutzas Maschke paskelbė, kad jie rimtai susidomėjo galimybe sugrįžti į F-1 šeimą po pastarųjų diskusijų dėl 2021-ųjų variklių.
Tiesa Štutgarte įsikūrusi kompanija nesugrįžtų į F-1 kaip komanda, o tiektų variklius.
„Porsche“ po šio sezono palieka WEC ir pradės ruošimuisi 2019-ieisiems. Tada jie prisijungs prie „Formula E“ gretų ir taip pat rimtai svarsto sugrįžti į F-1.
„F-1 gali būti viena iš tinkamų vietų. Kaip žinote „Formula E“ yra labai svarbi mums nuo dabar, o F-1 visada yra gera tema apie kurią gali galvoti. Manau, kad esame ganėtinai geroje diskusijų stadijoje kalbant apie naujus variklius“, – kalbėjo L. Meshke.
Kaip ir anksčiau, taip ir dabar „Porsche“ atstovai kartoja, kad svarbiausia, jog F-1 sumažintų kainas.