„Porsche“ rimtai svarsto galimybę sugrįžti į F-1

„Porsche“ rimtai svarsto galimybę sugrįžti į F-1
logo 2017 Rugsėjo 05 d. 18:46, Edgar Gonzalez

„Porsche“ finansų vadovas Lutzas Maschke paskelbė, kad jie rimtai susidomėjo galimybe sugrįžti į F-1 šeimą po pastarųjų diskusijų dėl 2021-ųjų variklių.

Tiesa Štutgarte įsikūrusi kompanija nesugrįžtų į F-1 kaip komanda, o tiektų variklius.

„Porsche“ po šio sezono palieka WEC ir pradės ruošimuisi 2019-ieisiems. Tada jie prisijungs prie „Formula E“ gretų ir taip pat rimtai svarsto sugrįžti į F-1.

„F-1 gali būti viena iš tinkamų vietų. Kaip žinote „Formula E“ yra labai svarbi mums nuo dabar, o F-1 visada yra gera tema apie kurią gali galvoti. Manau, kad esame ganėtinai geroje diskusijų stadijoje kalbant apie naujus variklius“, – kalbėjo L. Meshke.

Kaip ir anksčiau, taip ir dabar „Porsche“ atstovai kartoja, kad svarbiausia, jog F-1 sumažintų kainas.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos