Prancūzija nori susigrąžinti „Formulės-1“ etapą

Prancūzija nori susigrąžinti „Formulės-1“ etapą
logo 2023 Liepos 13 d. 12:02, Pirelli / LAT Images

Problemos su „Formulės-1“ Prancūzijos GP etapu tęsiasi jau seniai. Iš pradžių gana ilgai ieškojo pinigų, po to – vietos etapui surengti. Buvo sumokėti pinigai už kelis projektus, įskaitant ir europietišką Disneylandą, Eilinė prancūzų idėja – F-1 lenktynės Žydrojoje pakrantėje, nors visiškai šalia yra Monakas su savo etapu. Tačiau Nicos variantas sulaukė ir Prancūzijos prezidento paramos.

Vietinio laikraščio „Nice- Martin“ pranešimu, šalies prezidentas Emanuelis Macronas suteikė ypatingus įgaliojimus Nicos merui Christianui Estrosi, kuris anksčiau yra dirbęs rengiant iš tvarkaraščio iškritusį etapą Paul Riccardo autodrome.

Macronas Estrosi įpareigojo sugrąžinti nacionalinį „Formulės-1“ etapą, kartu su Prancūzijos automobilių sporto federacija ištirti visu įmanomus variantus, kurioje trasoje surengti nacionalinį F-1 etapą ir pravesti derybas su „Formulės-1“ vadovybe.

Kalbama, kad Prancūzijos GP į tvarkaraštį gali sugrįžti 2025 metais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061