F-1 vadovai po finalinių sezono lenktynių Abu Dabyje pristatė naują sporto logotipą ir atskleidė priežastis, kodėl buvo nuspręsta pakeisti 23 metus karaliavusį ir fanų numylėtą logotipą.
Iškart po apdovanojimų ceremonijos buvo pristatytas naujasis F-1 prekinis ženklas, kuris yra kur kas paprastesnis.
F-1 reklamos vadovas Seanas Bratchesas atskleidė, kad buvo nutarta pakeisti senąjį logotipą, kadangi jis nebuvo naudingas moderniose platformose ir negalėjo būti gerai reklamuojamas. Taip pat buvo teigta, kad F-1 turi sekti tokių pasaulinių kompanijų keliu, kaip „Coca-Cola“.
„Daug kompanijų, ypač šiuo metu, bando pakeisti savo prekinius ženklus į daug paprastesnius. Pažiūrėkite į „Starbucks“, „Coca-Cola“. Jie atsikratė tirštumo, kad labiau tiktų skaitmeninėms platformoms. Mes pajautėme, kad privalėjome šiek tiek pajudėti į priekį ir pakeisti savo poziciją žiūrint į priekį“, - kalbėjo S. Bratchesas.
F-1 marketingo vadovė Ellie Norman pabandė paaiškinti, ką reiškia logotipas.
„Tai yra beformiai du bolidai kertantys finišo liniją. Tai yra labai ryšku ir paprasta. Mes turime daug daugiau lankstumo ir universalumo su šiuo logotipu.“
After an amazing season – a new #F1 era awaits
— Formula 1 (@F1) November 26, 2017
Our greatest races are ahead of us
#Unleash2018 pic.twitter.com/1g0KSjeVhj