Rokas Baciuška dar kartą įrodė savo greitį Dakaro ralyje – devintajame greičio ruože jis „Ultimate“ klasėje užėmė 5-ą vietą, nuo lyderio Nassero Al-Attiyah atsilikęs vos 7 min. 28 sek. Tai antras geriausias lietuvios rezultatas šiame Dakare – anksčiau jis laimėjo antrąjį etapą ir buvo 6-as šeštajame.
Kaip pasakojo R. Baciuška, netoli finišo ekipažui teko patirti įsimintiną šuolį, tačiau automobilis liko nepažeistas.
„Buvo daug akmenų, vėžių nesimatė. Likus 10–12 km turėjome stiprų šuolį – jopapėlė, jopapa, bet pavyko suvaldyti. Mačiau, kaip viena „Toyota“ vertėsi – stipriai trenkėsi ten, kur nebuvo pažymėta“, – dalijosi R. Bačiuška. Jis pridūrė, kad jaučia artėjančią kelionės pabaigą ir Lietuvą.
Minėtas incidentas įvyko Guy Botterillui ir jo šturmanui Dennisui Murphy, vairavusiems „Toyota“. Jie 272-ajame kilometre pateko į avariją, po kurios liko nesužeisti, tačiau nebegalėjo tęsti varžybų.