„Red Bull“ JAV „Honda“ logotipus keis į „Acura“ (5)

„Red Bull“ JAV „Honda“ logotipus keis į „Acura“
logo Spalio 13 d. 11:49, Red Bull Content Pool

Jėgos agregatų tiekėjams iš „Honda“ koncerno šis sezonas „Formulėje-1“ yra paskutinis. Japonų sukurtos jėgainės dar kelis metus bus naudojamos iki techninio reglamento pasikeitimo, tačiau „Red Bull“ agregatus gamins savo jėgomis.

„Honda“ jau pranešė, kad toliau techniškai palaikys „Red Bull“, tačiau paramos apimtys bus kur kas mažesnės.

Dėl šios priežasties „Honda“ logotipai ant „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ bolidų nebus tokie dideli kaip dabar. Dėl to japonų gamintojas stengiasi kuo naudingiau išnaudoti likusius šio sezono etapus marketingo prasme.

Interneto leidinys „RacingNews365“ praneša, kad būsimajame etape JAV Teksaso valstijoje ant Maxo Verstappeno ir Sergio Perezo bolidų vietoje „Honda“ bus naudojami dukterinės „Honda“ kompanijos „Acura“ logotipai. Kartu prekės ženklas „Honda“ taip pat išliks, tačiau jis bus gerokai mažesnis.

„Acura“ yra prestižinių liukso klasės automobilių „Honda“ padalinys, kurio istorija skaičiuojama nuo 1986 metų. Įdomu tai, kad „Formulėje-1“ „Acura“ vardas jau buvo naudojamas – jis puikavosi ant „McLaren“ lenktynininkų Alaino Prosto ir Ayrtono Sennos šalmų devintajame ir dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmečiuose.

„Acura“ spalvomis Ostine bus nudažyti bolidai, tokie bus sportininkų kombinezonai, o logotipas puikuosis ant galinio sparno.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 397.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau

Komentarai (5)
beglys
IP: 4bb32ec | 10/14 09:19 Atsakyti
bitininkas
10/13 12:47

Liukso klasė, bet kainų skirtumas tarp Acura ir Honda (eu kainas) nėra labai dideli. Gal as žinote, ar bandė Acura europoj pardavinėti? Dabar tik skelbimuose pavieniai atvejai, atvežti iš JAV...

Kainos iš salono visada skirdavosi. Dėvėtų gal ir nelabai skirdavosi. Šiaip Acuros parduodamos tik mažai šalių: jei neklystu šiam momentui liko tik JAV, Meksika, kažkuri iš arabų šalių, gal Kuveitas, berods dar Kinijoje. Galima buvo ir Rusijoje, bei Ukrainoje įsigyti, bet šiam momentui man atrodo šiose šalyse nebėra galimybės oficialiai įsigyti.
TomTom
IP: d1cf999 | 10/13 21:53 Atsakyti
jv
10/13 15:05

o kokios Acura spalvos? :)))

Juoda ir raudona. Juoda kaip standartas, raudona surista su R modeliais. Bent jau seniau budavo. Kai paprasta versija turejo juoda emblema, o Type-R turejo su raudonu.
jv
IP: 6ed4893 | 10/13 15:05 Atsakyti
o kokios Acura spalvos? :)))
Lee
IP: d589ae9 | 10/13 13:10 Atsakyti
Na šiaip skiriasi kainos ir modeliai dabar labai skiriasi. Ankščiau parduodavo pvz iš esmės Accordą su geriausia komplektacija TSX vardu, Legendą - RL vardu. O dabar ten eina visai kiti modeliai, na ankstesnis entry level modelis ILX ant Civic bazės padarytas, o visi kiti modeliai ant kitų bazių, dažnai su SH-AWD sistema, kuri yra awesome. Turėjau Legendą su ja, amazing :D Anksčiau berods Rusijoje buvo Acura galima nusipirkt, dbr pagrinde Amerikoje jos, dar ten keliose šalyse aplink pasaulį. Bet realiai visos Hondos Amerikoje arba Azijoje, čia Europoje nebedaug ir siūlo variantų.
bitininkas
IP: 6ae0dba | 10/13 12:47 Atsakyti
Liukso klasė, bet kainų skirtumas tarp Acura ir Honda (eu kainas) nėra labai dideli. Gal as žinote, ar bandė Acura europoj pardavinėti? Dabar tik skelbimuose pavieniai atvejai, atvežti iš JAV...
×

TOP naujienos