Rusijoje įvyko „FIA Gala“ apdovanojimų ceremonija

logo 2018 Gruodžio 08 d. 11:19, FIA

Vakar FIA tradiciškai apdovanojimų ceremonija užbaigė 2018 metų automobilių sporto sezoną  - Sankt Peterburge įvyko „FIA Gala“ renginys.

2018 metų „Formulės-1“ nugalėtojo taurę iš FIA prezidento Jeano Todto rankų gavo Lewisas Hamiltonas. Be to, Lewisas nugalėjo dar vienoje kategorijoje – jis tapo „Metų persona“. Ankstesnius tris metus šį titulą gaudavo Maxas Verstappenas.

„Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as Carey‘us apdovanojo Toto Wolffą už „Mercedes“ pergalę Konstruktorių įskaitoje. Sebastianas Vettelis ir Kimis Raikkonenas gavo taures už antrą ir trečią vietas asmeninėje įskaitoje pagal sezono rezultatus.

Prizus taip pat gavo George Russelas už titulą „Formulėje-2“, Mickas Schumacheris už pergalę Europos „Formulės-3“ čempionate, Jeanas Ericas Vergne už titulą „Formulėje-E“, Sebastienas Ogier‘as už pergalę pasaulio ralio čempionate. Apdovanojimus taip pat atsiėmė ir likę lenktynių, kurios rengiamos po FIA vėliava, serijų čempionai bei prizininkai.

Niki Laudai ir Toto Wolffui paskirtas specialus FIA prezidento prizas, o Charlesas Leclercas gavo „Metų naujoko“ apdovanojimą. Nominacijoje „Metų lenktynės“ nugalėjo Meksikos GP etapo organizatoriai.

2019 metais „FIA Gala“ apdovanojimai įvyks gruodžio 6 d. Paryžiuje.