Sebastianas Vettelis netiki „Formulės-E“ sėkme, nepaisant išaugusio susidomėjimo tiek iš fanų, tiek iš rėmėjų.
F-E dar tik pradeda savo ketvirtąjį sezoną, o prie jų kitais metais prisidės ir BMW, o dar po metų – „Mercedes“ ir „Porsche“. Tačiau keturis kartus F-1 čempionas netiki, kad elektriniai bolidai gali tapti grėsme F-1 sportui.
„Asmeniškai man – tai nėra ateitis. F-E šiuo metu yra labai populiari pasaulyje, bet visi žmonės, kurie yra atviri ir supranta automobilių sportą, daug apie „Formulę-E“ negalvoja.
Bolidai nėra labai greiti, o daug pilotų, kurie ten lenktyniauja, yra man pasakę, kad tai nėra labai įdomu“, - teigė S. Vettelis.