S. Vettelis įvardino tris didžiausias „Ferrari“ savaitgalio problemas (3)

S. Vettelis įvardino tris didžiausias „Ferrari“ savaitgalio problemas
logo 2018 Gegužės 16 d. 15:53, Ferrari

„Ferrari“ ekipai savaitgalis Ispanijoje toli gražu nebuvo idealus. Sebastianas Vettelis lenktynėse finišavo ketvirtas, kai jo komandos draugas Kimi Raikkonenas lenktynių net nebaigė.

Negana to, „Mercedes“ ekipos pilotai užėmė pirmas vietas, Lewisas Hamiltonas atitrūko nuo vokiečių pilotų čempionate, o konstruktorių čempionate „Mercedes“ perėmė iniciatyvą iš italų ekipos.

S. Vettelis po lentynių adresavo ne vieną problemą, kurią jis su komanda privalo pašalinti.

„Mes tiesiog nebuvome pakankamai greiti. Tad jei nesugebame to pamatyti, tada mes esame akli. Mes tiesiog neturėjome pakankamai greičio pirmoje lenktynių atkarpoje.

Antra, tai manau, kad mes turėjome problemų su padangomis visą savaitgalį. Jos pasikeitė, bet jos pasikeitė visiems. Mūsų ambicijos turėtų būti tokios, kad būtume geresni su jomis, o ne blogesni negu visi kiti.

Trečia, tai manau, kad šį savaitgalį neturėjome patikimumo. Kimis turėjo problemą su varikliu penktadienį, o sekmadienį net neužbaigė lenktynių.

Jeigu mes nesugebame pamatyti šių trijų dalykų, tada negali būti jokių pasitesinimų“, - kalbėjo S. Vettelis.

Komentarai (3)


skeptikas
| 2018 Gegužės 17 d. 17:39
Ketvirta bėda: Ferma "failina" su strategija, ir vos ne visuose etapuose šiemet. Mano manymu šį etapą irgi žiauriai pramazino, ir Sebas, dengdamas komandą, aiškina, kad jo padangos nusidėvėjo ir sustojimas buvo būtinas.
Force
| 2018 Gegužės 17 d. 10:35
Yra ir ketvirta bėda: tai tarpinė tarp sėdynės ir vairo :)
Larensas
| 2018 Gegužės 17 d. 09:55
Mažiau žliumbt, o labiau gazą spaust fefeliui reikėtų.
×

F-1.lt pulsas