S. Vettelis: kitos komandos kopijuojančios „Ferrari“ – geras ženklas (4)

S. Vettelis: kitos komandos kopijuojančios „Ferrari“ – geras ženklas
logo 2017 Rugpjūčio 13 d. 08:00, Ferrari

Sebastianas Vettelis atskleidė, kad pastebėjo, jog šį sezoną „Ferrari“ priešininkai kopijuoja kai kuriuos dizaino elementus. O tai, pasak jo, yra labai geras ženklas.

Su naujuoju SF70H bolidu S. Vettelis pirmauja F-1 čempionate, o „Ferrari“ neleidžia per toli atsiplėšti „Mercedes“ komandai konstruktorių taurėje.

„Faktas, kad pastaruosius kelis metus mes neturėjome geriausio bolido ir faktas, kad pastaruosius kelis metus mes nebuvome geriausi bolido tobulinime“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Šiais metais yra visiškai kita istorija, o mes ir toliau tobulėjame. Įdiegėme labai daug skirtingų dalykų ir pastebėjome, kad labai daug dalykų yra kopijuojame kituose boliduose, o tai yra geras ženklas. Tai yra ženklas gero ir sunkaus darbo“, - komandos darbą gyrė vokietis.

 „Mes buvome konkurencingi kiekvienoje trasoje, kurioje buvome. Tiesa, kad „Mercedes“ kai kur buvo stipresni ir mes atsilikome. Normalu, kad kai kuriose trasose yra didesni skirtumai. Taip pat ir pilotams kiekviena trasa patinka skirtingai“, - rezultatus aiškino S. Vettelis.

Komentarai (4)


SmOg3R
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 17:18
errnis >> Parodyk kur jie tą straipsnį atspausdino duosiu 10Eur.
errnis
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 16:04
Reklamos trugdo rasyti
errnis
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 16:02
Nesuprantu ligikos F-1.lt zino kad straipsnis ne pilnai isverstas vistiek spausdima
kamasolis
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 13:46
Butu gerai, kad kovotu ne tik mersai su ferariais. O minimum kokios 4 komandos.