Po lenktynių Meksikoje „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis pripažino, kad Lewisas Hamiltonas šiemet puikiai padirbėjo ir nusipelnė ketvirtojo čempiono titulo.
Vokietis pirmavo čempionate iki Italijos GP. Vėliau viskas apvirto aukštyn kojomis. Į F-1 lenktynes Meksikoje S. Vettelis atvyko nuo čempionato lyderio L. Hamiltono atsilikinėdamas 66 taškais.
Abu sportininkai neišvengė kontakto pirmame varžybų rate ir po priverstinų sustojimų nusirito į rikiuotės galą. S. Vetteliui vėliau pavyko pakilti iki ketvirtos vietos, o L. Hamiltonui iki devintos.
„Nesvarbu kas nutiko lenktynėse. Svarbu ką Lewisui pavyko padaryti šį sezoną. Jis puikiai padirbėjo ir nusipelnė čempiono titulo. Tad sveikinimai jam“, - po lenktynių sakė kovą dėl čempiono titulo pralaimėjęs S. Vettelis.
„Man patinka su juo kovoti. Gaila, kad ši kova baigėsi anksčiau nei norėjau. Galų gale šiemet jie buvo geresni už mus.“
Paklaustas ar dėl ko nors gailisi, vokietis atsakė trumpai: „Argi dabar tai svarbu?“