S. Vettelis: lenktynėse būsime stipresni

S. Vettelis: lenktynėse būsime stipresni
logo 2017 Lapkričio 25 d. 18:18, Ferrari

Puse sekundės „pole“ poziciją Abu Dabyje iškovojusiam Valtteri Bottui nusileidęs „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis įsitikinęs, kad lenktynėse jis ir italų ekipa bus daug stipresnė.

„Manau, kad kvalifikacija mums susiklostė gana neblogai“, - sakė trečią startinę poziciją iškovojęs S. Vettelis.

„Žinoma, truputi gaila, jog tiek daug atsilikome nuo Botto. Bet rytoj lenktynėse, manau, kad busime labai stiprūs.“

„Šiandien kvalifikacijoje Valtteri įveikė puikų ratą, tad sveikinu jį iškovojusį „pole“ poziciją. Lenktynėse turėtų būti smagu. Lenkti čia nėra lengva, bet įveikti varžovą nėra neįmanoma.“

Antrą vietą čempionate užimantis S. Vettelis kvalifikacijoje nugalėjusį V. Bottą lenkia 22 taškais.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas