S. Vettelis lenktyniaus „Toro Rosso“, pakeis S. Speedą (32)

S. Vettelis lenktyniaus „Toro Rosso“, pakeis S. Speedą
logo 2007 Liepos 31 d. 13:09, BMW Sauber
„BMW Sauber“ komanda šiandien paskelbė atsisakanti teisių į Sebastianą Vettelį, taip atverdama šiam duris lenktyniauti „Toro Rosso“ ekipoje. Jaunasis vokietis pakeis Scottą Speedą.
20 metų amžiaus perspektyvus sportininkas „Toro Rosso“ ekipoje pakeis amerikietį, kuris po Europos GP lenktynių skundėsi patyręs komandos vadovo Franzo Tosto fizinį smurtą bei tvirtino daugiau nebegalįs važiuoti šios ekipos gretose.
Teisės į S. Vettelį priklauso „Red Bull“ kompanijai, kuri savo ruožtu yra viena „Toro Rosso“ ekipos savininkių. Jaunasis vokietis buvo išnuomotas „BMW Sauber“ ekipai iki 2008 metų pabaigos.
S. Vettelis šiemet jau suspėjo startuoti vieneriose „Formulės-1“ lenktynėse – JAV GP varžybose jis finišavo aštuntas ir pelnė vieną tašką.
S. Speedas „Toro Rosso“ ekipoje lenktyniavo nuo 2006 metų sezono pradžios. Jis dalyvavo 28 „Formulės-1“ lenktynėse, tačiau taškų pelnyti nespėjo.

Komentarai (32)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ferras_
| 08/01 12:07 Atsakyti
Manau tai sansas SV. Nors ne ta komanda kurioje gali smarkiai progresuoti, bet patirtis daro savo... Tik idomu kur desis SS, gal bus koks teteris kokioj komandoj, arba saus namo su montoya pasigalinet...Bet kuriuo atveju sekmes abiems
aloso13
| 08/01 10:05 Atsakyti
vetelis varo geriau negu spedas jis usidirbo ta darba
ainiss
| 07/31 22:40 Atsakyti
Kazkaip durnai skamba man-\'buvo isnuomotas\'. Kaip daiktas koks:-(
menesis
| 07/31 19:28 Atsakyti
Va čia tai geras pasirinkimas, ne kaip Yamamoto. Ir visai nestebina, nes į Vettelį visų pirma investavo Red Bull, tik paskui BMW, o nei BMW, nei pagrindinėj Red Bull jam vietos kitiems metams neatsiras. Torro Rosso ir yra skirta jauniem perspektyviems lenktynininkams, o Vettelis vienas iš labiausių. Jisai šiuo metu pirmauja World Series by Renault čempionate, o jo komandą Carlin Motorsport be kitų remia ir Red Bull.
nervuotas
| 07/31 18:10 Atsakyti
na uz bmw vairo nors ir pasirode neblogai,bet stebuklu nedemonstravo..o vairuojant torro rosso ju reik norint tasku uzdirbt..na bet visgi tai tik vienos jav gp buvo
dr._Lauda
| 07/31 18:07 Atsakyti
sunkus laikai laukia Vyto Antano :) labai sunkus...
fueliz
| 07/31 17:30 Atsakyti
krc tokios komandos tororoso tarpusavyje kapojas o nieko gero nepadaro
professor
| 07/31 17:29 Atsakyti
Jokia čia paslaptis. Kitais metais vėl ilgam išnyks iš kalendoriaus JAV DP. Kartu išnyko ir šaibas už lenktyniavimą mokėjęs JAV lenktynininkas Scottas Speedas.
Vovanmtv
| 07/31 17:23 Atsakyti
Dar vienas skusis nugaros skausmais :D Sekmes jam ir sveikatos dirbant su bergeriu. Geriau jau jis bolidu nedauzytu.
F-1_fan
| 07/31 17:05 Atsakyti
idomu kur speedas pasides. gal i nascar?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas