S. Vettelis nesureikšmina Barselonoje pademonstruoto greičio (3)

S. Vettelis nesureikšmina Barselonoje pademonstruoto greičio
logo Kovo 09 d. 00:05, Ferrari

Ketvirtadienį Barselonos trasos rekordą pagerinęs „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis nesureikšmino pademonstruoto greičio. Anot vokiečio, jam buvo svarbiau ne greitis, o technikos patikimumas.

Sportininko teigimu, dabar sunku vertinti komandų pajėgumą, tad tikrasis ekipų išsidėstymas rikiuotėje paaiškės tik Melburne, kur vyks pirmosios sezono lenktynės.

„Mes vis dar turime padirbėti su bolido pajėgumu. Bet kalbant apie patikimumą, automobilis buvo puikus. Neturėjome jokių rimtesnių problemų. Tad noriu už tai padėkoti gamykloje daug dirbantiems vyrukams“, - pasakojo S. Vettelis.

„Esu patenkintas atliktu darbu. Nebuvo jokių trikdžių, raudonų vėliavų, techninių gedimų. Tad galėjome ramiai dirbti savo darbą. Vertinti tempą kol kas yra sunku. Visada galvoji, kad galėjai geriau padirbėti vienoje ar kitoje trasos vietoje. Bet manau, kad viskas buvo gerai. Džiaugiuosi, kad mums pavyko įveikti daug ratų.“

„Net ir atlikę lenktynių simuliaciją mes įveikėme nemažai ratų. Tai yra itin svarbu norint kuo geriau perprasti bolidą. Žinoma, yra dalykų, kuriuos dar norime perprasti. Bet mes esame patenkinti tuo, jog galėjome įveikti daug ratų.“

Komentarai (3)


deluck
| Kovo 10 d. 07:54
skeptikas
| Kovo 09 d. 12:46

Apskritai šiuose testuose visų komandų patikimumas labai pasitempė.

Taip, net mclaren tik 1 varikli pakeite.
BMW.M3
| Kovo 09 d. 16:37
Tai kur nepasitems kai tik 3 motorai per visa sezona...
skeptikas
| Kovo 09 d. 12:46
Apskritai šiuose testuose visų komandų patikimumas labai pasitempė.