S. Vettelis nesureikšmina pirmos vietos čempionate

S. Vettelis nesureikšmina pirmos vietos čempionate
logo 2018 Birželio 11 d. 00:28, Ferrari

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis nugalėjo sekmadienį Kanadoje vykusiose F-1 lenktynėse ir pakilo į pirmą vietą lenktynininkų įskaitoje, bet sportininkas to nesureikšmina.

Vokietis varžybas pradėjo iš „pole“ pozicijos, kontroliavo situaciją ir gana nesunkiai nugalėjo. Finišavęs pirmas S. Vettelis lenktynininkų įskaitoje aplenkė iki šiol čempionate pirmavusį Lewisą Hamiltoną. Šiuos du sportininkus dabar skiria vos 1 taškas.

„Puiki - turbūt taip geriausiai galėčiau įvertinti lenktynėse iškovotą pergalę. Tai neįtikėtina. Šeštadienį kalbėjau apie tai, kokia ypatinga ši trasa yra „Ferrari“ komandai. O tai, kad mums pavyko čia nugalėti yra tiesiog neįtikėtina“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Man tai 50-oji pergalė. O „Ferrari“ komanda čia pergalės nešventė daug metų. Mačiau čia susirinkusius sirgalius ir jie buvo labai patenkinti tokiu rezultatu.“

„Iki sezono pabaigos mūsų laukia ilgas kelias, tad nesureikšminu to, jog vėl pirmauju čempionate. Tai, jog man pavyko čia nugalėti, verčiame mane labai didžiuotis. Jaučiuosi pagerbtas. Tai puiki diena pagerbti puikųjį Gilles Villeneuve‘ą.“

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas