S. Vettelis prisipažino nerizikavęs kvalifikacijos pabaigoje

S. Vettelis prisipažino nerizikavęs kvalifikacijos pabaigoje
logo 2017 Lapkričio 11 d. 20:37, Pirelli/LAT Images

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis prisipažino, kad Brazilijoje vykusios F-1 kvalifikacijos pabaigoje jis nerizikavo ir atvažiuodamas į pirmąjį posūkį stabdė anksčiau.

Vokietis kurį laiką pirmavo ir lenkė antroje vietoje buvusį „Mercedes“ lenktynininką Valtterį Bottą. Bet suomis, priešingai nei S. Vettelis, kvalifikacijos pabaigoje pagerino savo rezultatą ir aplenkęs „Ferrari“ pilotą vos 0,038 sek. iškovojo „pole“ poziciją.

S. Vettelis įsitikinęs, kad galėjo užfiksuoti geresnį rezultatą, bet pabijojo surizikuoti.

„Buvau labai patenkintas savo pirmuoju greitu ratu. Žinojome, kad paskutiniame posūkyje praradau truputi laiko. Tad galėjau užfiksuoti geresnį rezultatą“, - pasakojo S. Vettelis.

„Įveikdamas savo paskutinį greitą ratą per anksti stabdžiau atvažiuodamas į pirmą posūkį. Tad praradau ten laiko lyginant su ankstesniu rezultatu. Paskutinį posūkį įveikiau geriau ir truputi susigrąžinau prarasto laiko, bet to buvo negana.“

„Viskas buvo ne taip blogai. Likau patenkintas savo pirmuoju ratu. Manau, kad viskas buvo gerai. Bet kai atsilieki nuo varžovo trimis tūkstantosiomis sekundės dalimis, galvoji, kad bet kurioje trasos vietoje galėjai panaikinti tokį laiko skirtumą.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778