S. Vettelis: titulo likimas priklauso ne nuo manęs

S. Vettelis: titulo likimas priklauso ne nuo manęs
logo 2017 Spalio 29 d. 14:01, Ferrari

Sebastianas Vettelis laimėjo kvalifikaciją Meksikoje, iškovodamas 50-tąją „pole“ poziciją karjeroje. „Ferrari“ lenktynininkas patenkintas savo greituoju ratu ir tikisi laimėti lenktynes sekmadienį...

 • Sebastianai, sveikinimai su 50 „pole“ pozicija. Atrodo, kad jums pavyko nuvažiuoti idealų ratą. Ar jÅ«s su tuo sutinkate?
 • Taip, bet šeštame posÅ«kyje aš vos nepraradau bolido kontrolės, todėl rato nereikia vadinti tobulu. Man kažkaip pavyko neprarasti kontrolės – negana to, aš netgi laimėjau laiko Tolimesnė rato dalis buvo ideali, kurią vargu ar galėčiau kada pakartoti. Aš labai patenkintas. Kova su Maxu buvo labai artima. Aš žinojau, kad turiu labai tiksliai nuvažiuoti pirmą sektorių, buvo sudėtinga įšildyti priekines padangas, bet man kažkaip pavyko tai padaryti. Antrajame sektoriuje buvo viskas paprasčiau. Taip, buvo kiek baisu 6 posÅ«kyje, bet prieš paskutinį sektorių aš žinojau, kad turiu nuvažiuoti tiksliai ir švariai. Buvo truputį slidu, tokiomis sąlygomis yra lengva padaryti klaidą. Aš buvau patenkintas, kuomet išvažiavau iš paskutinio posÅ«kio, kadangi žinojau, kad man pavyko geras ratas. Aš supratau, kad rezultatai bus labai artimi, bet buvau įsitikinęs, kad mano laiko užteks. Žinoma, kai kiti vaikinai užbaiginėja ratus, atsiranda neužtikrintumo jausmas, bet mano rezultato pavyko „pole“ pozicijai.
 • Kur jÅ«sų sėkmės paslaptis?
 • Nedaryti klaidų. Šioje trasoje labai lengva suklysti. Asfaltas slidus, jÅ«s lengvai prarandate sukibimą jei persistengiate. Čia reikia atakuoti ant ribos, bet neperžengti ribos – bÅ«tent tokie buvo mano ratai.
 • JÅ«s sakėte, kad komanda kažką pakeitė mašinoje. Kada pajautėte, kad situacija vystosi teisinga linkme?
 • Trečioje treniruotėje, nors tada dar buvo pakankamai vėsu. Dieną, kai temperatÅ«ra išaugo, mašina tarsi atgijo ir buvo geresnė su kiekvienu ratu.
 • JÅ«s turite idealią startinę poziciją, kad lenktynėse galėtumėte tęsti kovą dėl titulo. Atrodo, kad nesiruošiate pasiduoti...
 • Kvalifikacijoje padariau viską, ką galėjau. Gaila, bet buvo lenktynių, kuriose aš tokios galimybės neturėjau – tai skaudu, bet tai jau praeityje. Dabar aš patenkintas ir laukiu lenktynių. Mes turime gerą tempą – jis buvo geras ir praėjusį savaitgalį, bet lenktynėse ne viskas išÄ—jo. Jei šÄ¯ kartą mes išvengsime nemalonumų, tai viskas bus tvarkoje.
 • Ar „pole“ Meksikoje yra geriausia iš jÅ«sų 50-ties?
 • Sunku pasakyti, bet ji iš tiesų gera. Kova buvo labai artima, o kai kovoja skirtingos komandos, pergalė bÅ«na visuomet malonesnė. Gali bÅ«ti, kad „Red Bull“ buvo kiek greitesni, bet aš sugebėjau juos išlaikyti paskui save. Maxas pademonstravo neįtikėtiną tempą, todėl dar maloniau iškovoti „pole“.
 • Kaip jÅ«s matote lenktynių startą. Ar bus labai karšta?
 • Jei viskas susiklostys mano naudai, tai aš neprieštarauju. Mes koncentruojamės ties savo startu. Tikiuosi, jis bus sėkmingas, kaip ir tie, kurie buvo praėjusiose lenktynėse. Prieš pirmą posÅ«kį – ilga tiesioji, todėl gali visko atsitikti.
 • Turint galvoje tai, kas vyko šeštadienį, ar galima pasakyti, kad Lewisui dar nėra garantuotas pasaulio čempiono titulas?
 • Titulo likimas priklauso ne nuo manęs. „Mercedes“ pirmauja su labai didele persvara, pranašumas yra jų pusėje, bet mes stengsimės padaryti viską, kad kuo vėlesniam laikui perkeltumėme titulo likimą. Mes turime šansą laimėti Meksikoje – jei mes nepadarysime klaidų, tai gali suveikti. Kokia bus situacija čempionate, sužinosime labai greitai.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332