Per praėjusias „Grand Prix“ lenktynes Singapūre į trasą išbėgęs Yogvitamas Pravinas Dhokia dienas leis kalėjime.
27-erių metų incidento dalyvis savo noru prisistatė į kalėjimą, kad sumažintų jam gresiančią šešių mėnesių bausmę.
Y. P. Dhokia areštinėje praleido jau 10 dienų, kai buvo suimtas rugsėjo 20-ąją.
Lapkričio 3 d. paaiškės galutinis teismo sprendimas.