Sportininkai 2018 m. vieną trasos ratą įveiks 2 sek. greičiau

Sportininkai 2018 m. vieną trasos ratą įveiks 2 sek. greičiau
logo 2017 Gruodžio 16 d. 08:25, Force India

Remiantis padangų gamintojos ir tiekėjos „Pirelli“ pateikta informacija, kitais metais sportininkai vieną trasos ratą įveiks iki 2 sek. greičiau nei šiemet.

Šiais metais, kai lenktynininkai pilotavo bolidus su stipriai pakitusia bolidų aerodinamika ir padangomis, rato įveikimo laikai tam tikrose trasose buvo pagerinti iki 5 sek. Didžiausias skirtumas užfiksuotas Malaizijoje, kur „pole“ poziciją iškovojusio Lewiso Hamiltono rezultatas buvo devyniomis sekundėmis geresnis nei užfiksuotas rato įveikimo laikas prieš du metus.

„Pirelli“ F-1 skyriaus vadovo Mario Isolos teigimu, trasų rekordai kitąmet vėl bus gerinami.

„Kitų metų pradžioje sportininkai turėtų būti sekunde greitesni. Žinant, kad komandos pastoviai tobulina bolidus, sezono viduryje rato įveikimo laikai turėtų būti 1-1,5 sek. geresni, o antroje sezono pusėje 2 sek. geresni“, - pasakojo „Pirelli“ specialistas.

„Jei padangų sudėtis būtų minkštesnė, rato įveikimo laikai būtų dar geresni. Bet reiktų nepamiršti, kad dėl „Halo“ sistemos bolidai kitais metais bus sunkesni. Dėl to viename rate bus prarasta apie tris, keturias dešimtąsias sekundės dalis.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218