T. Glockas: „Ferrari“ iš esmės reikia naujos struktūros (3)

T. Glockas: „Ferrari“ iš esmės reikia naujos struktūros
logo 2020 Rugsėjo 18 d. 11:51, BMW Motorsport

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Timo Glockas mano, kad norint įveikti gilią krizę, kurioje atsidūrė „Ferrari“ komanda, ekipai reikia visiškai naujos valdymo struktūros. T. Glockui išlieka paslaptimi, kodėl iki šiol komandos vadovas Mattia Binotto yra palaikomas „Ferrari“ kompanijos vadovybės ir tęsia darbą.

„Gali būti, kad Binotto turi kažkokį „gelžbetoninį kontraktą“, - juokavo T. Glockas. - Įprastai po tokių rezultatų vadovas atsistatydina, tačiau jis kažkodėl tęsia darbą. Tačiau tokie rezultatai negalėjo būti tik vieno žmogaus darbo pasekme, komandai reikia kardinaliai naujos valdymo struktūros.

Pernai jie surizikavo su jėgos agregatu dirbdami pilkojoje zonoje ir dabar moka už tai. „Ferrari“ dideles viltis sieja su perėjimu prie naujojo reglamento, bet jėgainės galingumas - ir yra jėgainės galingumu ir šiai problemai ištaisyti reikės labai daug laiko“.

Timo Glockas pakomentavo ir Sebastiano Vettelio perėjimą į „Racing Point“, kuri nuo kitų metų vadinsis „Aston Martin“: „Akivaizdu, kad tai buvo pats geriausias variantas jam. Gali būti, kad jis pratęs bendradarbiavimą su jais ir užbaigęs sportininko karjerą. Galbūt, Sebastianui pavyks susitarti dėl savo vaidmens „Aston Martin“ kompanijoje po išėjimo iš „Formulės-1“. Tokiu atveju, jis priėmė labai gerą sprendimą“.


Komentarai (3)
qqq
IP: 32c1164 | 09/18 20:04 Atsakyti
sitas sezonas manau jau buvo palaidotas dar net neprasidejes. ir niekas nebutu norejes eiti i binotto vieta,kam lipti i mesla. todel kaip ir neturejo pasirinkimo ferrari. matomai pokyciai bus kitame sez. duok Dieve,aisku.
YZF
IP: 4c5d4e2 | 09/18 19:18 Atsakyti
>
09/18 15:11

Pritari.M.Binotto ,kazi kodel,kaip apuokas tupi ant sakos? Negi Ferari ... neatsiranda ne vieno.katras paskambintu ... !?

Gal jau baigesi kandidatai? Ir taip paeme varikliu surinkeja per paskutini, sezonini kadru keitima, tai ka dabar sodinti i ta vieta? Vyr.mechanika?
>
IP: c9b32f4 | 09/18 15:11 Atsakyti
Pritari.M.Binotto ,kazi kodel,kaip apuokas tupi ant sakos? Negi Ferari ... neatsiranda ne vieno.katras paskambintu ... !?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas