T. Wolffas: E. Oconas ir „Mercedes“ - apsisprendimo kryžkelėje (7)

T. Wolffas: E. Oconas ir „Mercedes“ - apsisprendimo kryžkelėje
logo 2018 Rugsėjo 22 d. 19:02, Force India

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pripažįsta, kad gamintojas nėra apsisprendęs dėl „Force India“ piloto Estebano Ocono. 

E. Oconas yra arti to, kad prarastų vietą „Force India“ ekipoje. Tai gali nutikti tiek artėjant sezono pabaigai, tiek sezonui pasibaigus. 

Spėjama, kad jo vietą „Force India“ komandoje užims Lance'as Strollas, kadangi Strollo konsorciumas nusipirko „Force India“ komandą.

Nepaisant to, kad E. Oconas yra vienas perspektyviausių „Formulės-1“ pilotų, jam sunkiai sekasi rasti naują komandą. Prancūzas buvo siejamas su „Renault“ ir „McLaren“ komandomis, tačiau derybos nutrūko dėl ryšių su „Mercedes“. 

Nors T. Wolffas praeityje minėjo, kad norėtų pasikviesti E. Oconą į savo komandą, tačiau dabar pripažįsta, kad yra apsisprendimo kryžkelėje: „Mes stebime situaciją tarp E. Ocono ir G. Russello, ketiname nuspręsti kuria kryptimi eiti toliau. Jie abu yra skirtingose karjeros etapuose. George'as kovoja dėl  „Formulės-2“ čempiono titulo ir jis turi talento pakilti į „Formulę-1“. Kalbant apie Estebaną, manau, kad būtų nesąžininga, jei jis praleistų sekantį sezoną". 

Komentarai (7)


Fernandoisfasterthanyou
| 2018 Rugsėjo 23 d. 16:19
Djjiegas
| 2018 Rugsėjo 22 d. 23:36

Nesuprantu as ju pasiraso sutarti su botu o paskui verkia kad mersu mokyklos pilotams nelieka vitų. Dar labiau nesuprantu kodel pinigu maisai gali vaziyoti o perspektyvus pulotai ne.

Nesupranti, nes nežinai sąsaju tarp Botto ir MB. O kodėl važinėja pinigų maišai, o ne talentai tai čia jau gyvenimas tau paaiškins..
Micius
| 2018 Rugsėjo 23 d. 09:00
Kaip galima lyginti su Ruselu, kai pastarasis nei vienų lenktynių nesuvažiavęs...
Black_Death
| 2018 Rugsėjo 23 d. 08:25
😱 nesu mates kad suo ant uodegos apsisiktu...
pergalingas
| 2018 Rugsėjo 23 d. 03:44
vaziuotu jis f1 kita sezona jei nebutu kontrakto su mercedes. matomai mersai su visam paleist nenori o vietos irgi neturi... vietoj botto reikejo isvis sodint, butu liusei streso ivares...nepagalvojo apie toki scenariju, jog stroliai india nusipirks matomai. nesuprasi caitoj vietoj. wehrleino nesugebo issaugot idomu ar sb antra jauna gera pilota paleis suniui ant uodegos.
Djjiegas
| 2018 Rugsėjo 22 d. 23:36
Nesuprantu as ju pasiraso sutarti su botu o paskui verkia kad mersu mokyklos pilotams nelieka vitų. Dar labiau nesuprantu kodel pinigu maisai gali vaziyoti o perspektyvus pulotai ne.
Loyal to Ferrari
| 2018 Rugsėjo 22 d. 20:13
Bus kaip su Wehrleinu. :) Jei nėra vietos, jos nenupieš.
fnatic
| 2018 Rugsėjo 22 d. 20:02
Honda kai reikėjo tai savo laiku Takumai Sato sukūrė Super Aguri komandą, kad jis liktų ir lenktyniautų, kai kilo didelis nepasitenkinimas japonijoj kad nebeliko jam vietos.
×

F-1.lt pulsas