T. Wolffas apie „Ferrari“ nesėkmes: negalima kaltinti vieno žmogaus (3)

T. Wolffas apie „Ferrari“ nesėkmes: negalima kaltinti vieno žmogaus
logo 2018 Sausio 29 d. 15:00, Ferrari

Po 2017-ųjų sezono „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne sulaukė nemažai kritikos ir buvo teigiama, jog būtent jis nemažai prisidėjo, kad italų komanda ir vėl liko be titulų.

S. Marchionne taip pat nevengė pasakyti riebesnio žodžio apie pačią komandą ir jos darbuotojus bei patį Kimį Raikkoneną.

„Mercedes“ ekipos vadovas Toto Wolffas buvo paklaustas apie tokią situaciją, bet nesiruošė kaltinti S. Marchionne dėl visų pralaimėjimų, tačiau įžvelgė nemažą skirtumą tarp pačių komandų.

„Spaudimas gali padaryti tikrą deimantą, bet spaudimas taip pat gali priversti vamzdžius susprogti. Marchionne yra vienas iš sėkmingiausių verslininkų, kuriuos man kada nors teko sutikti. Jis turi vieną geriausių protų vadovaujant, kokį man teko kada nors matyti.

Manau, kad „Ferrari“ stilius jam tinka, bet nemanau, kad galima nurašyti „Ferrari“ 2017 metų sezoną ar jo pabaigą dėl užkrauto spaudimo. Manau, kad tai būtų supaprastinimas.

Pavyzdžiui mūsų komandoje, mes visus skatiname kalbėti. Mes turime moto: „pamatyk, pasakyk, sutvarkyk“. Tai reiškia, kad turime sukurti saugią aplinką, kur visi galėtų kalbėti. Tu turi tobulėti ir kaip komanda.

Ką mes bandome padaryti, tai kaltinti problemą, o ne individualų žmogų. Kaltinti kitą žmogų yra žmogaus prigimtyje, kadangi taip tu nuimi spaudimą nuo savęs. Mes dirbame labai sunkiai, kad to išvengtume, nes kai tik pradedi taip elgtis, žmonės užsidaro ir tu tada nematysi jokio tobulėjimo, nematysi jokių rizikų.

O mes norime tobulėjančios komandos, mes esame versle, kur reikia priimti rizikas“, - teigė T. Wolffas.


Komentarai (3)
1_Protingas
| 01/30 10:28 Atsakyti
nesuprantu apie kokį sezono nurašymą kalba - ferari savo vietoje. Ji ilgus dešimtmečius dėl II vietos kovpoja ir tai daro gražiai. Ir net nežiūrint, kad tai nuolatinė komanda Nr. 2, piare jiems lygių nėra. Tad viskas savo vietoje. Tiesa, buvo laikai kai Agneliai kyšiais svaidėsi ir Juventusą bei ferarius ir šumakerį prastūmė į čempionus. Bet tai išskirtinis atvejis su sportu nieko bendo neturintis - tai buvo būdas pasidaryti gerų pinigų ir mes visi juos suprantame. Bet kalbant apie sportą tai jie savo vietoje - sakyčiau
Mendoza69
| 01/29 15:15 Atsakyti
Yra tik vienas zmogus kaltas, tai fotelis.
Klepsidra
| 01/29 15:37 Atsakyti
Du zmones girti reikia - viska ismananti Sergio ir visus i seima burianti Sebastiana
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas