„Mercedes“ ekipos vadovas Toto Wolffas paneigė Niki Laudos žodžius, kai pastarasis teigė, jog jie derėjosi su Sebastianu Vetteliu dėl kontrakto.
Paaiškėjus, kad vokietis „Ferrari“ ekipoje lieka iki 2020-ųjų, N. Lauda teigė, kad kalbėjosi dėl naujo kontrakto su pilotu, tačiau derybos greit nutrūko.
Tuo tarpu T. Wolffas nesuprato tokių legendinio lenktynininko kalbų ir teigė, kad derybos su vokiečiu nebuvo vedamos.
„Nebuvo jokių diskutavimų su Sebastianu dėl kontrakto. Nežinau, ko buvo Niki paklausta, bet galiausiai susitinki vienas kitą koridoriuje ir tiesiog klausi: „Ką tu darai? Kas vyksta?“ Jokių diskusijų nebuvo“, - kalbėjo T. Wolffas.
„Aš visada sakau tiesą. Aš net gi keičiu pilotų rikiuotę, kad pagrįsčiau savo žodžius. Ar kada nors per penkerius metus matėte mane meluojantį? Aš nemeluoju. Nesakyčiau nieko jums, ko nenorėčiau sakyti. Todėl ką noriu pasakyti – nebuvo jokių kalbų dėl kontrakto. Jokių“, - tikino „Mercedes“ vadovas.
Taip pat T. Wolffas patikino, kad jau netrukus turėtų būti paskelbta, kad „Mercedes“ pratęsė kontraktą su Valtteriu Bottu.