Teisėjai baudos taškus skyrė penkiems pilotams (10)

Teisėjai baudos taškus skyrė penkiems pilotams
logo 2015 Liepos 26 d. 19:00, LAT Photographic
Po šiandien Vengrijoje įvykusių F-1 lenktynių, varžybų teisėjai nusprendė skirti baudos taškus net penkiems sportininkams.
Teisėjai nepasigailėjo Pastoro Maldonado. Pastarasis net tris kartus buvo baustas lenktynių metu. Sportininkas nemalonės susilaukė už incidentą su Sergio Perezu, greičio viršijimą techninio aptarnavimo zonoje ir atliktą lenkimą trasoje pasirodžius saugos automobiliui. Lyg trijų baudų būtų negana, teisėjai P. Maldonado skyrė du baudos taškus. Dabar sportininkas iš viso jų turi šešis.
Teisėjų nemalonės susilaukė ir kitas „Lotus“ pilotas Romainas Grosjeanas. Sportininkui taip pat buvo skirti du baudos taškai už nesaugų sportininko išleidimą iš sustojimo vietos.
Už susidūrimą su Danieliu Ricciardo 2 baudos taškai buvo skirti ir čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui.
Tiek pat baudos taškų gavo ir Maxas Verstappenas, važiavęs per greitai, kuomet trasoje pasirodė saugos automobilis. Olandas šiemet jau yra surinkęs penkis baudos taškus.
Dviejų baudos taškų sulaukė ir antroje vietoje finišavęs Daniilas Kvyatas. Sportininkas teisėjų nemalonės susilaukė už tai, kad lenktynių metu išvažiavęs už trasos ribų įgijo pranašumą prieš varžovus.
[gallery id=1137 rand=rand]

Komentarai (10)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hamishito
| 07/27 19:37 Atsakyti
man tai atrodo is LH reiketu superlicencija atimti uz nervu nelaikyma
masinukas
| 07/27 07:18 Atsakyti
prie ko Rosbergas čia? Ricciardo ten banzai stilium vėl bandė lenkti ir gavosi toks lenktyninis incidentas, todėl niekas iš jų baudos ir negavo
O kodel Hamiltonas gavo taskus baudos o Rosbergas ne? Abu tokiu paciu budu nuslydo i Riciardo.
Klepsidra
| 07/26 21:28 Atsakyti
Tarzanas> netaikiau nieko - tiesiog pasinaudojau ideja
deivec
| 07/26 20:56 Atsakyti
tarzanas tai gal tu kaip suris baltas.... ?
Klepsidra
| 07/26 20:08 Atsakyti
Bauda Grosjeanui parodo, kad F-1 kai kuriu kurianciu taisykles lygis yra panasus i nemazos dalies cia komentuojanciu lygi. Reikejo superlicensija atimti, kad komanda ji isleido nesaugiau ar mestelti bana bent kelioms lenktynems. idiotai
Sean Paul
| 07/26 19:47 Atsakyti
O kodėl nėra baudos taškų įskaitos kairėje pusėje?
a9
| 07/26 19:43 Atsakyti
Grožanui baudos taškai yra kažkoks nesusipratimas.
Jekesas
| 07/26 19:24 Atsakyti
Už ką Grožanui dar baudos taškai, ką dar paprastos baudos lenktynių metu nepakanka? Tame nematau jokios logikos, jai kam skirti kažkokią baudą tai tik komandai, nes ji atsakinga už piloto saugų paleidimą, pilotas čia tampa atpirkimo ožiu.
Gyda
| 07/26 19:16 Atsakyti
maldonatoriaus akys :)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas