Teisėjai diskvalifikavo „Renault“ - komanda prarado Japonijoje iškovotus taškus (17)

Teisėjai diskvalifikavo „Renault“ - komanda prarado Japonijoje iškovotus taškus
logo 2019 Spalio 23 d. 23:01, Renault Sport

Teisėjai patenkino „Racing Point“ protestą ir diskvalifikavo „Renault“ komandą iš Japonijos GP lenktynių. Tad ekipos sportininkai Danielis Ricciardo ir Nico Hulkenbergas prarado Suzukos trasoje iškovotus taškus.

Ženevoje vykusio FIA posėdžio metu buvo priimtas sprendimas, kad stabdžių balanso reguliavimo sistema, kurią naudojo minėtieji D. Ricciardo ir N. Hulkenbergas, atitiko techninį reglamentą, bet buvo įvardinta kaip „pagalba sportininkams“.

Kadangi pagalba sportininkams važiavimų metu yra draudžiama, buvo nusižengta taisyklėms. Tad Suzukoje vykusiose lenktynėse septintoje ir devintoje vietose finišavę D. Ricciardo bei N. Hulkenbergas prarado iškovotus taškus.

„Renault“ per 24 val. turi teisę pateikti apeliaciją.


Komentarai (17)
jv
| 10/25 11:58 Atsakyti
o lentele pasislinks? kiti pilotai gaus tasku, ar rezultatai lieka tie patys, tik anuluojami Renault taskai?
Kestutis Gps
| 10/24 21:03 Atsakyti
Nubaudė dėl juoko, nenorėdami, kad aplamai pastrauktų iš čempionato. Reno k. nepadėjo net sunkiai perviolata FIA žiurkė - M. Budkowski, o suveikė žmogiškasis faktorius - buvusi darbuotoja (be seksizmo). Galėjo būti ir politinė pakiša, ypač naujo reglamento išvakarėse... Ps. "lšmanioji" stabdžių sistema veikia savarankiškai, GPS pagalba, įvedant trasos schemos koordinates.
Lixteris
| 10/24 18:05 Atsakyti
Sistema legali, bet nelegali. Kas per...
bmw v8
| 10/24 17:46 Atsakyti
Palikčiau tik radio ryšį, o visą kitą tik iš data logų po lenktynių leisčiau naudoti. Nesuprantu kam ten tiek inžinerių veltui laikyt kiekvienai komandai? Žiūrovas to nei mato, nei jaučia...
EičJey
| 10/24 15:43 Atsakyti
O vairas kažin nepadeda pilotui vairuoti? Legalus, bet nu.. Vairuoti būtų daug sunkiau..
kazkas_
| 10/24 14:48 Atsakyti
Jonaitis
10/24 09:31

Kodel nusivaziavo ? Renuku klasika. Visais laikais cheatindavo, tai su mases amortikais, tai Flavio resizuotas spektaklis su Piketu pagrindiniam vaidmeny.

O kurios komandos praeity nerasi tamsiu demiu (isskyrus naujokes, kurios dar nespejo prisidirbti)? Per daug ant kortos pastatyta kad visi tik svariai zaistu ir neieskotu galimybiu apeiti taisykles.
Klepsidra
| 10/24 12:29 Atsakyti
apie kokius valdymus is boksu cia pasakojat, jei komunikacija jau n+k metu yra one way. is boksu nieks nieko nevaldo, o tariamai galejo nustatyti pries lenktynes kaip balansa keisti rato metu.

is kitos puses idomu, kad stabdziu balando mapinti neleidzia pagal trasa, o variklio mapinimas pagal tai yra OK.
Nerijus Juknevicius
| 10/24 12:25 Atsakyti
As suprantu taip kad sistema legali bet ja valdyti gali ir pats pilotas ir mechanikai is boksu. Del to ir nubaude nes yra itarimas kad sistema valde ne pilotas o is boksu.
Telemetrijus
| 10/24 11:46 Atsakyti
Ko čia nesuprasti? Legalu keisti stabdžių balansą lenktynių metu pačiam lenktynininkui, bet to daryti nuotuoliniu būdu, iš boxų - ne.
Misiulis
| 10/24 10:32 Atsakyti
Visiskai politinis sprendimas. Bet ir gerai, ar mums reikia dabar, kad pradetu renault galvot apie pasitraukima is champo?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas