Teisėjai nusprendė nebausti incidente sudalyvavusių sportininkų

Teisėjai nusprendė nebausti incidente sudalyvavusių sportininkų
logo 2015 Liepos 05 d. 20:00, McLaren
Varžybų teisėjai nusprendė nebausti nė vieno iš penkių sportininkų, kurie šiandien sudalyvavo lenktynių pradžioje įvykusiame incidente.
Po starto vieta trasoje nepasidalino keli pilotai. Iš varžybų pasitraukė abu „Lotus“ atstovai. O Fernandui Alonso nepavyko išvengti susidūrimo su komandos draugu Jensonu Buttonu. Incidente taip pat sudalyvavo ir „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo.
Apklausę visus sportininkus, teisėjai nusprendė, kad dėl įvykusio incidento nebuvo kaltas nė vienas iš penkių lenktynininkų.
[gallery id=1135 rand=rand]

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas