Teisėjai nusprendė nebausti L. Hamiltono (21)

Teisėjai nusprendė nebausti L. Hamiltono
logo 2017 Liepos 15 d. 18:01, Daimler

F-1 lenktynių teisėjai nusprendė nebausti Lewiso Hamiltono, tad britas, nugalėjęs šiandien Silverstoune vykusioje kvalifikacijoje, rytojaus lenktynes pradės iš pirmos vietos.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje „Haas“ komandos pilotas Romainas Grosjeanas buvo itin nepatenkintas brito veiksmais trasoje. Prancūzo teigimu, varžovas jam sutrukdė greičiau įveikti vieną ratą. „Haas“ ekipos atstovų teigimu, incidento metu R. Grosjeanas  prarado apie tris dešimtąsias sekundės dalis.

Varžybų teisėjai išanalizavo incidentą ir neįžvelgę L. Hamiltono kaltės nusprendė jo nebausti.

„Teisėjai išanalizavo video medžiagą bei telemetrijos duomenis ir priėmė sprendimą, kad šešioliktame trasos posūkyje L. Hamiltonas nesutrukdė Grosjeanui“, - teigiama FIA pranešime.

Dar prieš teisėjams paskelbiant sprendimą, L. Hamiltonas atsiprašė R. Grosjeano. Anot brito, komanda jam neprašė, kad prie jo artėja „Haas“ ekipos pilotas.

Komentarai (21)


AiJo
| 2017 Liepos 16 d. 13:37
Nu bet grynai- visi mersu fanai yra timberleiko cry me a river dainos fanai! Sebas bauda gavo, kai paliete juoda! Kokia gavo bauda tokia gavo, bet esme kad gavo. O juodis visiskai uz nieka baudu negauna! As neisivaizduoju, ka jis turetu padaryt, kad gautu bauda! O visi to mizniaus fanai tai dar didesnes geleles nei jis pats! 😊 nu jau neduok Dieve kazkas privaziuos arciau- tai jau demonas norejo nugalabint vargsiuka, jei jau nepraleido aplenkt- pilota iskart ant kryziaus, o kaip pateisinimas, pries varzybas nepakakojo, ir masina netrauke. Nu gryni myzalo putos :D vistiek ateis diena, kai jis praras nelieciamybe :))
endrius29
| 2017 Liepos 15 d. 23:21
MercedesAMG
| 2017 Liepos 15 d. 22:57

5sec ar kiek ten uz tarana laikai bauda? tai visus isdauzai eilei krc pituose atsedi ten kiek 1minute ir pats viens sau suki ratus

Bukim biedni, bet teisingi... nieko jis ten neišdaužė
MercedesAMG
| 2017 Liepos 15 d. 22:57
f1bmw
| 2017 Liepos 15 d. 22:05

Kaip nebaude? Ar po tarano isjungei telika?

5sec ar kiek ten uz tarana laikai bauda? tai visus isdauzai eilei krc pituose atsedi ten kiek 1minute ir pats viens sau suki ratus
Pit Crew
| 2017 Liepos 15 d. 22:11
f1bmw> įsivaizduok kokie čia lenktynes "žiūri" ir po to komentuoja....
f1bmw
| 2017 Liepos 15 d. 22:05
MercedesAMG
| 2017 Liepos 15 d. 19:22

Jai vetelio už taranus nebaude kodėl turėtu Hami baust? Atein Vetelio fanai paverkt o kad vetelis pats speceliai taranuoi ir negaun baudos tai ai ok gi netyčia. O koks skirtums kokia kuno spalva juoda ar balta visi vienodi žmonės. Čia tie komentatoriai kurie ,,Juodžiais" vadinasi tiesiog gyvena savo apgailėtina gyvenimą dirba už 380 eurų į mėnesi ir tiesiog kritikuoja visus o kad patis šude lyg ausu nemato.

Kaip nebaude? Ar po tarano isjungei telika?
Norge
| 2017 Liepos 15 d. 21:31
darkstar - atvirksciai - niekas cia neteisinga. Turejo baust normaliai ir ta, ir ana, ir niekada neziuret i piloto pavarde. ir turi but nuoseklumas baudose. tada nebus dvigubu standartu ir visi bus lygus. ir plius butu mum idomu, nes cempionate butu papildomas idomumas kai top pilotai butu baudziami ir uz panasius nugrybavimus kaip siandien hamiltonas. daugiau netiketumo faktoriu atsirastu
darkstar
| 2017 Liepos 15 d. 20:56
S.Vettel nediskvalifikavo uz elemantru ir akivaizdu road rage epizoda Baku GP nes jis kovoja del cempiono titulo ir nenorejo teisejai potencialiai viso sezono gadinti. Dabar teisejai nenubaude L.Hamilton uz akivaizdu kito pilotu suletinima kvalifikacijos metu nes kovoja jis del cempiono titulo. Man atrodo viskas teisinga. Karma.
MCL-_-fanas
| 2017 Liepos 15 d. 20:30
Juk nubaudė preitas lenktynes +5 vietos. :D
YZF
| 2017 Liepos 15 d. 20:07
Turbut kokiais 2012-2013m Liuse pastoviai dauzesi su kitais ir gaudavo baudas, jei gerai pamenu cia tas sezonas kai pasikrove nuo Buttono. Kas liecia si incidenta, panasu jog teisejai nebaude nes paziurejo telemetrijos duomenis ir nepamate jokio sutrukdymo. Video klipe matosi kad stabdyti RG pradejo tada kai dar atstumas buvo didelis o kai jau tu stabdai, tai ar kitas bolidas arciau ar toliau - esmes tai nekeicia, tavo stabdymo kelias buna vistiek toks pats. O jau apekse vietos turejo ir trajektorijos pasirinkti nesutrukde. Taip kad viskas cia +- normaliai
CrEaTiVe7
| 2017 Liepos 15 d. 19:41
Jau tikrai nebūtų atėmę pole dėl trijų dešimtųjų, kai dar Grosjeanas turėjo antrą bandymą. Max galėjo būti įspėjimas... Plius įsiskaitykit neverkę, kad nepranešė komanda dėl jo, tai visai net ne jo kaltė ir klausimas dėl tų dešimtųjų... Gal visai nieko nesutrukdė, nes aiškiai matėsi dar atstumas nemažas.