V. Bottas: Barselonoje turėsime kitą bandymą

V. Bottas: Barselonoje turėsime kitą bandymą
logo 2023 Gegužės 30 d. 14:08, Alfa Romeo F1 Team

Monake Valtteri Bottas finišavo 11-tas ir tai blogesnis rezultatas nei pernai, kai suomis taip pat lenktyniavo „Alfa Romeo“ sudėtyje – tada jis buvo 9-tas.

Komentuodamas pasirodymą Monake, V. Bottas „Viaplay“ kalbėjo, kad yra nusivylęs lenktynėmis, nes jis buvo per žingsnį nuo prizinio dešimtuko, tačiau jau penktose lenktynėse paeiliui nesugebėjo uždirbti taškų.

„Varžybos Monake buvo sudėtingos, tačiau jos nebuvo nutrauktos saugos automobiliu, todėl jokie išoriniai faktoriai nepadėjo mums pakilti į aukštesnes pozicijas, - kalbėjo suomis. - Kita vertus, kelias pozicijas mes atkovojome, bet tokioje trasoje kaip Monakas - tai nemenka pažanga, ypač tokiomis oro sąlygomis.

Pasiekti to buvo gana sunku, toks jausmas, kad vargu ar ką buvo galima padaryti geriau ir užimti geresnę poziciją. Mes buvome labai arti dešimtuko, bet kartais būna ir taip.

Be to, mano vienintelis sustojimas buvo gana lėtas ir aš praradau kelias svarbias sekundes. Lyjant kai kurie ruožai buvo labai slidūs – laimei, pavyko išsilaikyti trasoje ir išvengti kontakto su atitvarais.

Taip pat reikia pažymėti, kad techniniai atnaujinimai, paruošti komandos, veikia ir tikėsime, kad kitą savaitgalį jie padės mums pakilti į aukštesnes vietas. Barselonoje turėsime kitą bandymą gauti taškų“.

Beje, Bottas po lenktynių nesiėmė ilsėtis ir jau pirmadienį dalyvavo dviračių lenktynėse Nicoje. Tarp kitko, suomiui dviračių sportas yra artimais ir jis tai laiko savotišku poilsiu“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061